Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna ez benneteket?

Figyelt kérdés
Viszonylag friss kapcsolat, nem élünk együtt. Reggelente sosem ír üzenetet. Ha én nem keresem, először délután kettő körül jelentkezik. Összesen átlagban 4 üzenetet váltunk napközben. Este beszélünk telefonon, nagyjából 10 percet, aminek a nagy része róla szól. Megkérdezi ugyan, hogy milyen napom volt, elmondom két szóban, de nem tesz fel kérdéseket, csak meghallgatja, aztán mondja is a sajátját.
2022. febr. 24. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
13%

Zavarna. Mit kell ebből a keresésből ilyen nagy dolgot csinálni???


Én például most lehet ki fogom nyomni a telefont, mert kémiát fogok tanulni, ne keressen senki. Ezt tenném akkor is, ha lenne komoly kapcsolatom. Foglalja le magát a csaj.


Holnap reggel sem érek rá írogatni, mert nagy takarítást kell csinálnom. Stb.

2022. febr. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem
2022. febr. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Max az összesen 10 perc beszélgetés, főleg ha abból 1 perc az enyém. Bár amikor egész nap dolgozok, akkor nekem se nagyon van miről beszélnem. (A komolyabb dolgokat meg jobb személyesen.)

Reggel ha akarnék se tudnék írni, válaszolni, akkor van a legkevedebb idő ilyesmire. Főleg ha így mint most is hogy mem tudok aludni, es mire kelni kell totál zombi leszek...

2022. febr. 25. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna. Szerintem mindenkinek van 20mp-e reggel egy Jó reggeltet irni...
2022. febr. 25. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Nem, zavarna. Ellenben a másik oldalról nézve zavarna a viselkedésed.
2022. febr. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavarna ha üres fecsegések miatt kellene vonalban lennem
2022. febr. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!