Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kwllene kezelnem ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kwllene kezelnem ezt a helyzetet mint felnőtt féefi mint pedig egy apa ??? (Kissé bővebb kifejtésem lentebb)

Figyelt kérdés

Szakitott velem az ex barátnőm 3évvel ezelőtt. 2évet éltünk együtt de már előtte is ismertem őt legalább 2-3éve.

Viszont van egy közös gyermekünk is aki idén juliusba tölti a 4éves kort.

A lényeg az hogy 3éve nem tudok tovább lépni ezen a kapcsolaton.(a gyerek miatt se,mivel állandóan vele együtt kel látnom az anyját is)

Szeretem őket mint a családomat mindent meg adtam nekik idáig a lelkemet is ki tettem,hiába élünk külön!

Ez a három év alatt kb 3-4alkalommal is megpróbáltuk együtt.

Az ex párom feszt 1-2hónapnál (egy alkalommal sem tartott tovább a kapcsolatunk max 2hónapnál)többet nem birt melettem velem!

Mindig olyan indokokat hozott fel nekem hogy én nem vagyok számára elég,mindig engem okolt mindenért én nem vagyok az a férfi akire ő vágyik,sőt nem tudok eleget adni,hogy nem szeret engem és már nem is szerelmes belém!

Ebben a 3évben és ezen a 3éven belül is abban a 3-4 alkalommal mikor ő úgy gondolta hogy még is csak újra probáljuk meg együtt csak én csak szenvedtem miközben a szemembe hazudva hitette el velem hogy ő mindig szeret engem.

Aztán tegnap este közölt velem mindent!

Elmondta hogy ő neki csak játékszer voltam.Hogy ő neki alkalmi kapcsolatok kellenek mivel igy érzi jól magát és igy tudja magát kiélni teljes mértékben! Sőt elmondta hogy egyszer sem az én hibámból szakitottunk csak számára nem kelet kötötség és nem tudot máshogy szakitani.

Mikor együtt voltam vele nem akkart megcsalni engem de neki más kelett éppen.Eegyszerre több férfival is volt sőt még nökkel is volt kapcsolata. A videót is elküldte nekem ahol egy féefival van épp sz*x közben és egy másik pedig videózza őket.

Tulajdonképp szinte bárkivel le álna olyan téren.

Sosem az én hibám volt semmi csak egyszerűen ő (ahogy fogalmazott) ki szeretné élni magát és kész.

Erről meg vannak az irások,meg vannak van a videó is amikor épp aktus közben van mással. Meg van az is jogy mikor hagyja el az éppen féléves vagy 1-3éves kisfiát.

Nem iszik nem szokott semmiféle bódult állapotban lenni.

Viszont mikor a kisgyermek csak éppen hogy töltötte az 1éves korát ő ott hagyta és aa gyermek mamájára és el ment 1vagy talán 2éjszakát ami,erre a gyermek mamája rá hivta s rendőrséget is és élő volt a rendőr is arra hogy valami bódultsági állapotban volt a gyermekem anyja a kommunikációja alapján.

De ez már kb 3évvel ezelőtt volt. Idén is volt rá példa és tavalyi évben is hogy rengetegszer magára a mamára hagyta a kisfimat éjszaka.

És még erre fel ő ajánlotta nekem hogy van e kedvem szexelni vele.

A szivem megszakadt amikor ezeket leirta nekem. Teljesen ki vagyok borulva sőt szét vagyok hullva.

Fogalmam nincs mit és hogyan kellene lépnem. Egyáltalán lépjek erre? Egyáltalán lenne esékyem a biróságon a gyermek elhelyezési perben ha meg van hogy miket közölt velem és tanúk is vannak rá ott elhagyja a kisgyermeket éjszakánként ???

Ja és a gyermeknek nem egyszer volt már azóta herpesze is!



Bocsánatot kérek a helyesirásért és ha kissé értelmetlen is volt a szöveg. De nagyon ki vagyok bórulva. Egész éjszaka nem aludtam ez miatt a szivem ketté tört szinte. :(

24/F

21/L


2022. febr. 28. 12:06
A kérdező szavazást indított:
Igen lenne esélyem a biróságon és az apa javára itélnék a gyermeket
Nem lenne semmi esélyem a kis gyermek elhelyezésében
Folytassak vele alkalmi kapcs viszonyt és doglalkozzak a gyermekemmel ugyan ugy mint eddig
Ne menjek bele alkalmi kaocsolatba vele
13 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Esélytelen vagy minden téren.
2022. febr. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
56%
Csak és kizárólag a gyerekkel törődj. Ezt a kurvát meg ignoráld. Keress egy tisztességes nőt és lépj túl rajta. Ha szükséges vedd magadhoz a gyereket akár...
2022. febr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A leirtak alapján egyáltalán lehetségeses lenne a gyermeket magamhoz venni???
2022. febr. 28. 12:19
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha naponta más pasival van se lesz tőle rossz anya.
2022. febr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem felugyelet nelkul hagy .agára egy gyereket.

Ha meg iszik azzal csak a legjobbaz teszi is neki azzal ha addig a kicsi a mamánál van.



Valszeg fiatal, nincs párja szerelme, addig lesz ilyen csak, utána megnyugszik majd egy valodi ferfi mellett.


Mindenkinek van szétcsúszott korszaka, időszaka.

2022. febr. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Éjszakára nem hagyhat egyedül egy 3-4 éves gyereket!
2022. febr. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

6!


Nem is hagyja egyedül.


"Idén is volt rá példa és tavalyi évben is hogy rengetegszer magára a mamára hagyta a kisfimat éjszaka."

2022. febr. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a problémád.

Kerüld a csajt, nem akarj tőle semmit.

Ha a nagymama vigyázz néha a gyerekre, azzal nincs semmi gond.

2022. febr. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2022. febr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocs az offert, de miert csinaltal egy (maximum) egyeves kapcsolatba gyereket egy 17 eves kislanynak??? Es akkor te is csak 20 eves voltal..szuleitek hol voltak, es miert nem szoltak semmit??

Hogy a kerdesedre valaszoljak, a gyerekednek adj meg mindent, de ne gondolkodj abban, hogy ti valaha is egy csalad lesztek igy harman.

2022. febr. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!