Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatnál gyakran előfordul, hogy bár előre közlöd a szándékaid, a másik mégsem hiszi el és utólag megsértődik?

Figyelt kérdés
Ha megmondod előre, hogy komoly kapcsolatról szó sem lehet, de azért szórakozni szívesen lehet együtt, akkor ez elég tiszta sor. Mégis vannak olyanok, akik ezt nem hiszik el, csak úgy tesznek, mintha látszólag elfogadnák és a végén megsértődnek, hogy nem így akarták. Gyakori az ilyen eset?

2022. márc. 2. 13:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Ferfi vagyok, par notol tapasztaltam mar. Ferfiaknal gondolom ritkabb, konnyebben beerjuk csak szexel.
2022. márc. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem gyakori, akkor fordul elő, akikor állandó kommunikáció van, közös programok, és rendszeres szex, tehát párkapcsolatként funkcionálnak. Nyilván felmerül a kérdés, hogy akkor miért nem az.
2022. márc. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
igen, a nők szeretnek álomvilágban élni, arról mélázni h ők lesznek az egyetlenek és legfontosabbak és azt hinni h ha belemárthatod akk már egyenes az út ebbe az álomba
2022. márc. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor és ott elhiszik, csak néhányan nem számítanak rá, hogy menet közben kialakulhat a kötődés.
2022. márc. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
érdekes viszont, h amikor a nőnek érzései lesznek, azonnal dobbant, miközben ezt reméli h kialakulhat több, ezt sose értettem
2022. márc. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
5: éleslátás, önvédelem
2022. márc. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
17%
#3 akibe belemártod biztosan remek példánya lehet a női nemnek, ha hagyja neked
2022. márc. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%

Nálunk szexkapcsolatban olyan volt, hogy a pasi 3 hónap mulva hogy nehogy legyen párom elkezdett kisajátítani birtokolni, így féltekenységében beetetett azzal hogy járunk, es aszerint is alakultak a továbbiak(családi bemutatás etc), de 1 év múlvq mégis kibujt a szög a zsákbol hogy valójában nem is szeret hanem mellettem vár csak jobbra(társkeresőzött mögöttem), aztán ő leszögezte 1 év mulva(!), hogy legyen megint szexkapcsolat inkább, nem járunk együtt, otthagytam azonnal, aztán elkezdett kaparni azzal a jelszoval hogy amugy el akar venni meg velem akar élni meg stb.



Azóta nem hiszek abban hogy szexkapcsolqtbol bármi lehetne. Amelyik férfi szexre vesz es bekaterogizált ürítőlyuknak magában, az max a fix p.nci megtartása miatt tesz/mond bármi hazugságot csak.

2022. márc. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#7 szerencsére neked ezzel nem kell foglalkoznod :)
2022. márc. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
0%
#9 az igaz, de attól még üdítő változatosság lenne, ha egyszer olyan férfi írna itt, akinek egészséges kapcsolata van és boldoggá tud tenni egy nőt. Komolyan meglepődnék.
2022. márc. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!