Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit szexeltetek a pároddal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit szexeltetek a pároddal akkor, amikor körülbelül egy éve voltatok együtt?

Figyelt kérdés
Kb. 10 hónapig minden nap szexeltünk, olyan is előfordult, hogy napi többször. Ez most egy ideje eléggé lecsökkent heti néhány alkalomra. Én vagyok a nő, próbáltam erről beszélni a barátommal, azt állítja, nincs semmi gond, mégis aggódom. Kíváncsi vagyok, másoknál hány alkalomról van szó hetente, hogy fel tudjam mérni a helyzetet.
2022. márc. 6. 08:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi 1,5 éve vagyubk együtt és kb naponta szexelünk még most is. Egy év után ha nagyon kikészít a munkahely valakit, akkor szokott pl. csökkeni az együttlétek száma, ha otthon semmi nem változik.

Köztetetek nem változott semmi? Nem lehet ilyenről szó, hogy munkahelyi stressz?

2022. márc. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Igen, a munkájára panaszkodik, ezt próbálom is megérteni, de mégis aggaszt a dolog, hogy talán csak nem mer őszinte lenni velem. Az a baj, hogy sokszor hétvégi napon sincs semmi, amikor nem is dolgozik. Vagy túlreagálom, tényleg ennyi lehet a gond? Másban nem érzek változást, minden nap találkozunk, megyünk ide-oda, mondja, hogy szeret, egyedül ez az, ami más, mint eddig.
2022. márc. 6. 08:35
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Bőven előfordulhat, hogy csak ez a gond, főleg ha nem hidegült el annyira.
2022. márc. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha idosebb leszel visszasirod ezt a heti par alkalmat xd
2022. márc. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is kb egy év után lecsökkent heti egyre. Sokat stresszelt a meló miatt, fél évig tartott. Utána 1-2 évig megint mint a nyulak. Aztán nekem jött egy stresszesebb időszak, volt hogy havi egyszer volt valami. Most vagyunk 8 éve együtt, heti 2-3-ra állt be jó ideje. Ilyen egy párkapcsolat, nem vagyunk gépek, vannak jó és rosszabb időszakok. Hiába állítja a közvélemény, hogy a férfiak szexmanias állatok és bármikor bárkit, ez nem egyetemes igazság, ők is emberek. 30/N
2022. márc. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) Akkor szerintetek előfordulhat, hogy nincs más a háttérben, tényleg csak a fáradtság, stressz? Sokszor mondják, hogy ez csak kifogás, a bármilyen fáradt vagy stesszes a férfi, akkor is akarja.
2022. márc. 6. 09:20
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy előfordulhat. A férfinál is rendnek kell lenni fejben, különben nem fog működni.
2022. márc. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Neeeem, ahogy az 5ös írja, ez csak egy sztereotípia. Lehet sokakra igaz, de messze nem mindenkire. Nekem is férfiként kell a hangulat és az érzelem is. Én munka és kapcsolat terén szerencsés helyzetbe vagyok, páromnak jóval kimerítőbb és stresszesebb munkája van. De ezt itthon el tudja engedni (a legtöbbször), persze ehhez kell a támogatás, megértés és a teljesen harmónikus párkapcsolat. És így megy kb napi szinten, bármi hiányozna ezekből, tuti nem lenne ennyi szex.

1es voltam

2022. márc. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#6

A férfi is "emberből van", nem egy gép. Akár stresszes vagy beteg is lehet, de az élete során a hormonrendszere is változik, bár ez inkább 40 éves kor felett kezd el egyes férfiaknál látszódni. Sok tényezőn múlhat, hogy miért akar kevesebbet szexelni. Azok a párok akik együtt élnek sokkal könnyebben tudnak együtt lenni, mint azok akik külön laknak (esetleg messzebb), és mindig randikat kell megbeszélni, időpontot egyeztetni.

És persze egy lehetséges verzió az is, hogy van olyan ember aki egy idő után belekényelmesedik, beleun egy kapcsolatba.

Nem tudom hány éves a párod, de mást lehet "elvárni" egy 25-30 éves férfitól és mást egy 40-50 évestől.

2022. márc. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi heti 1-3x szoktunk, együtt lakunk, viszont mindketten suli mellett dolgozunk is, ez pedig így eléggé kimerítő testileg is szellemileg is. Inkább többet progizunk, amikor van időnk, de természetesen kívánjuk is egymást.

Eleinte kevésnek tűnt, de akkor még nem volt ennyi dolgunk, mint most, úgyhogy megfelel így :)


23 évesek vagyunk

2022. márc. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!