Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az baj ha tartok a kapcsolatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha tartok a kapcsolatoktól?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és még nem vokt kapcsolatom.


Valamiért úgy érzem hogy egy kapcsolat teljesen beszabályozna, elvenné a szabadidőm.

Emellett pedig amúgy nem randizgatok, évente talán 2 férfit ismerek meg úgy rendesebben, na meg még szűz vagyok szóval nem is az lehet hogy ebben korlátozna. Nem értem úgy magam de rendesen rettegek ha közel állok ahhoz hogy kapcsolatom legyen.

Van most egy 22 éves srác akivek ismerkedem, nagyon jól kijövünk, még csak pár hónapja ismerem de olyan mintha évek óta barátok lennénk.

Semmi nem történt vele eddig, semmi csók, se tapi, se semmi, de néha mintha utalna rá hogy talán többet akarna tőlem mint barátság.

És magával a sráccal semmi bajom, ugyan olyan a stílusunk, ugyan azt a zenét hallgatjuk, nagyon laza, sokat nevetünk és még jól is néz ki.

Mással nem tartom a kapcsolatot így, meg nem is vagyok kicsapongó sem, de valamiért így is megrémiszt a tudat hogy ő többre vágyna.


Ez nagy gond? Mással is van ilyen?


A szüleim nyaggatnak hogy ideje lenne találni valakit, de én nagyon nem hajlok felé..



2022. márc. 8. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
ez akkor gond, ha szeretnél kapcsolatot. ha te így jól elvagy, akkor nem gond. a srác ha esetleg utalgat, akkor mondod neki, hogy részedről barátok vagytok, és ennyi. (habár nem hiszem, hogy ha többet akarna, akkor beérné azzal, hogy hónapokon át nem csinál semmit)
2022. márc. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta, kedves kérdező?
2023. szept. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!