Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt el lehet nézni?

Figyelt kérdés

Hogy egy férfi, ha otthon ellátja a feladatait es amúgy ok vele, hogy mikor egyedül van peldaul szubetben a munkaban, hogy más nôvel/ nôkkel beszélget ilyenkor ? ( nem munkaügyben, hanem mert fũzné vele )

Megéri szekírozni emiatt ? Mennyit lehet /érdemes hagyni utána ?


2022. márc. 15. 09:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Tehát konkrétan flörtöl más nőkkel szabadidejében?

Dehogy lehet elnézni.

2022. márc. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

2 ik házasságom ezzel a féfivel, mindketten 51 évesek vagyunk, új pasit talalni mar nem volna könnyu es keresni se akarok már.

Ennek a ferfinek megvan a múltja, csomó nô a múltjában, es lehet 1-2 a jelenében is maradt.

2022. márc. 15. 09:03
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Te választottad, akkor nem ért nagy meglepetés.

Nekem nem férne bele.

2022. márc. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem nézném el, mert szerintem ez rád nézve megalázó, az ember pedig nem alázza meg a párját, amennyiben tiszteli. Tisztelet nélkül meg mi értelme az egésznek?

Szerintem, soha nem a megcsalás, flört, egyéb a gond, hanem az az érzelmi háttér, ami a kapcsolat alapja lenne, ami a határait megszabná, ami ilyen esetben egy az egyben hiányzik a kapcsolatból és a csaló félből. Így mi értelme a kapcsolatnak? Vagy, akkor legyen nyílt és akkor mindenki azt és azzal csinál, akivel és amikor akar.

Én nem tudnék így élni, de úgy se, ahogy te teszed.

2022. márc. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindez a házasság előtt nem tűnt fel? Mert ha igen, és úgy mentél hozzá, akkor sokat nem tehetsz, hisz a házassággal lényegében elnézted már előre az ilyen flörtölgetéseit.
2022. márc. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyen múltú emberhez megy hozzá, az ne csodálkozzon, ha semmi sem változott.
2022. márc. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem nézném el, egyre pofátlanabb lesz és egyre jobban le fog téged szarni és azokkal a nőkkel, akikkel most flörtölget, lesz szex, akár románc is. Van némi tapasztalatom ilyen léhűtővel.

Ha ezeken a túl tudod tenni magad anélkül, hogy zavarna, akkor lehet nyitott házasság, de hát nem tudom ebből így már nehéz, hiszen becsap téged tulajdonképpen. Monogám kapcsolatban vagytok, tehát ez a megcsalás egyik formája már így, akkor is ha később nyitott lesz a kapcsolat, nekem az átverés fájna igazából ebből a helyzetből.

Szerintem nem éri meg egy ilyen emberrel együtt maradni, változni már nem fog ennyi idősen. Megérdemelsz a te korodban is egy méltó kapcsolatot, ahol őszintén jól érezheted magad.

2022. márc. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nézném el neki. Azért előszór megpróbálnám megbeszélni vele, hogy nekem nincs rendben hogy másokkal flörtöl.
2022. márc. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Van olyan nö aki elnèzi de àltalában csak azok nèzik el ha a nö is olyan mint a fèrfi tàrsa akkor nincs problèma .De tèged gondolom ez zavar .Hat mondjuk èn szovà tettem volna neki nem mindenkinek termèszetes dolog hogy a pàrja flörtöl màs növel. Nekem megalazò lenne nem èreznèm különlegesnek magam mellette .
2022. márc. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg tovabb gondolva a dolgokat egy àrtatlan flörtböl egy èvekig tartò szeretöi viszony is lehet .
2022. márc. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!