Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 éve vagyunk házasságban,kic...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éve vagyunk házasságban,kicsit sok a férjemből?

Figyelt kérdés

Azt érzem mostanában,hogy kezd minden dologban idegesíteni. Néha az a legjobb,ha nem is szól hozzám....az érzés amihez hasonlítani tudom: "gombocból is sok":)

Biztosan értitek,hogy mire gondolok:)


2022. márc. 15. 13:03
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Természetesen beszélgettünk....

Ez az érzelmi hullám most kezdődik nálam,és nagyon rosszul érint.

Igen,45 éves vagyok...kezdődik a változókor nálam,vannak "tüneteim".

2022. márc. 15. 13:24
 12/22 A kérdező kommentje:
A válaszokat mindenkinek köszönöm!:)
2022. márc. 15. 13:25
 13/22 anonim ***** válasza:
Akkor ezt beszéld meg vele...
2022. márc. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
75%

#11

Akkor a 9-es válaszommal beletrafáltam. Azért látom volt aki lepontozott, pedig igenis tudomásul kellene venni, hogy mindenki keresztülmegy ezeken a hormonális változásokon, ha eljut abba az életkorba, csak van aki könnyebben viseli, van aki nehezebben. És mindegy hogy férfi vagy nő az illető. Aki nem akarja tudomásul venni, hogy ez egy létező dolog, az majd szembesül vele, ha eljön az ideje.

Ezt csak úgy lehet megoldani, ha jó közöttetek a kommunikáció.

Tudni kell elmondani a másiknak, hogy milyen változásokon mentek keresztül, és mi az ami jól esik, vagy mi az ami nem. Fontos az együttműködés.

2022. márc. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nála milyen kor van most? Egyeztetnetek kell.
2022. márc. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm 9-es a válaszod,bár tudtam ,hogy létezik ez a kapuzárási pánik,de nem gondoltam bele,hogy ez lehet velem...

De tényleg ott vagyunk a hormonális változások közepén...

2022. márc. 15. 13:44
 17/22 anonim ***** válasza:
31%
#16 A kapuzárási pánikot általában férfiakkal kapcsolatban szokták emlegetni. :) Olvass utána. Nálad perimenopauza lehet.
2022. márc. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
75%
Igen férfiaknál szokták mondani a kapúzárási pánikot. De én magamra is azt mondtam 35 évesen. Egy ilyen soha többet érzés fogott el. Hogy nem leszek boldog, nem leszek szerelmes stb..
2022. márc. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem nem függő attól függetlenül hogy a ffiakra szokták mondani
2022. márc. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A nőknél is van kapuzárási pánik, csak max másképp nevezik.Magamon is észrevettem 44 vagyok, és kb szexualisan a csúcson.Bocs ez lehet nem teljesen a kerdesre a valasz csak a ferjem nem akar dugni és meg mással kezdek mert van rá igényem😁😃
2022. márc. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!