Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igent mondani programokra csak azért, hogy a párunknak ne essen rosszul?

Figyelt kérdés
A lényeg, 8 hónapja vagyunk együtt, ő szereti a művészetet, én inkább introbb ember vagyok aki edz heti többször és hulla fáradt hétvégére. Plusz kb állandóan átmegyek biciklivel hozzá este, másnap reggel haza (hétvégén mindig együtt) így rengeteg időt együtt vagyunk. Ma eljöttünk egy múzeumba biciklivel és őszintén szólva kismilliószor inkább otthon maradtam volna. A lényeg, hogy ezt a kérdést is egy mosdóból írom, a múzeum nekem dögunalmas és a program egy nyűg, de eljöttem, mert állandóan mindent velem akar csinálni. Belefér néha igent mondani programokra amik nem érdekelnek?
2022. márc. 15. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod, hogy belefér-e, vagy idővel megutálod emiatt.
2022. márc. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

A párkapcsolatban áldozatokat kell hozni néha.

És persze, skippelheted mindig ezt a programot, a párodnak nem feltétlenül kell, hogy rosszul essen, de biztos vagyok benne, hogy az az évi egy alkalom amikor vele elmész az nagy örömöt okoz neki.

Egyébként remélem tudja, hogy te nem szereted a kiállításokat, és nem csak titkon utálod.

2022. márc. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Így nincs értelme, felesleges. Nem csak a program nem érdekel, de vele sem nagyon akarsz lenni, mert túlságosan egymáshoz vagytok nőve.


Érdemes lenne megbeszélned vele, hogy jobb lenne néha külön is lenni, meg téged ez a múzeumosdi nem annyira vonz. Cserébe nem ártana neked is ötleteket felhozni; ha soha sehova nem akarsz menni, akkor kapcsolatban is értelmetlen, hogy vagy.

2022. márc. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem néha simán belefér. Nyilván akkor, ha ez kölcsönös, vagyis ő is hajlandó értem megtenni, és nem kifejezetten utálom/félek tőle/undorít/stb. És kulcsszó: alkalmanként.
2022. márc. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

"amikor vele elmész az nagy örömöt okoz neki"


Ha valamit, amit utálnak, megtesznek a kedvemért, az 0 örömöt okoz.

2022. márc. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

"állandóan mindent velem akar csinálni."


Hú, én ettől megfulladnék hosszabb távon. Csak addig vagytok külön amíg edzel? Néha azért lehetne egymástól külön barátokkal/barátnőkkel programokat is szervezni, meg persze együtt is, de az egészséges arányokat betartva.

Introvertált emberek általában nehezebben viselik, ha valaki folyton rajtuk lóg.

Miért nem merted neki megmondani, hogy inkább otthon maradtál volna?

Ne add fel önmagadat teljesen egy másik ember kedvéért.

2022. márc. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Néha lehet a másik kedvéért menni, de nem szabad azt hazudni, hogy szívesen megyünk.
2022. márc. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt 2 érett ember meg tudja beszélni..

Az én páromnak is van olyan hobbija, ami engem nem érdekel, másrészt meg legyen már ennyi külön élete is. Vannak gondolom barátai, el tud menni velük is.


Ettől függetlenül egyszer egyszer nyilván el szoktam menni vele, ha szeretné, voltam koncerteken is már többször amit nem is ismertem meg nem is érdekelt :D , de végül jól éreztem magam.


A hangsúly a mértéken van, állandóan ezt nem lehet a másikra erőltetni, én sem szoktam. Illetve kell is egy kis külön hobbi vagy tevékenység is, hogy lehessen miről mesélni, legyen külön élmény is. Meg persze kell közös tevékenység is, amit mindketten szerettek. Amíg ez egyensúlyban van és nem teher addig ezek abszolút nem okoznak problémát. Beszéljétek meg!

2022. márc. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!