Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kellett játszani a másikkal?

Figyelt kérdés
barátnőmmel ha az volt meg szűnt minden . hisztisnek nevezett és elege lett azért mert meg mondtam a magamét ugyanis nem volt rám ideje és nekem ez rossz volt 3 hónapig volt hogy nem talizunk de nem érdekelte. tisztességesen hódítottam 5 randival is nála is voltam nem nyúltam hozzá stb. szval viszony az volt bár ez nem volt az. mivel még telefonálni se akart mert hogy hallják mások is meg utazott haza és 1 napot nem kerített rám hogy lássam és ezek amiért nekem. baj volt ezekből elege lett és egy üzenetben mint egy csettintes azt mondta ennyi elege van de hát leszart basszus jogos volta kiakadasom ha csak én törekedtem. mégis fel haborodott ezeken. és hát honapokkal később is tartja magát a döntéshez azt mondta. akkor csak ki használt a randikon is meg nem is érzett semmit mert egy értelmű hogy csak én ? nekem vágta azt is hogy sose kérdeztem lenne e a barátnőm szval részéről sose volt kapcsolat meg beszélni se volt hajlandó meg minden. normális ember érezné szerintem hogy na van valakije. döbbenet. miért ilyen egy lány? de tényleg. előző nap pl még jajjj de jo minden másnap meg meg írtam hogy jó lett volna akkor ha ma már lett volna ideje és husss mindennek vége. mara sokat érzett akkor marha soakt számított 5 hónap. elegem van a nőkből és még akkor nem mind egyforma dehogyneeeem akinek lány barátja van tuti ő is ilyen a viszoynávan fix amíg a barátaid de ha viszony van tuti ilyenek. döbbent mennyire össze törte a lelkem. miért?

2022. márc. 15. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha így írtál neki is, akkor nem is tudta, hogy akarsz tőle valamit! Értelmetlen szóhalmaz, amit idehánytál. Ha sosem kérdezted, hogy lenne -e a barátnőd, 5 hónap alatt volt 3 hónap, amíg nem találkoztatok nincs mit a szemre vetned.

Ajánlom, hogy ne írásban ismerkedj, lehet, hogy kedves fiú vagy, de ez nem az erősséged!

2022. márc. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%
a csaj egy gyökér, lépj tovább
2022. márc. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Ezt Google fordítóval írtad?🤔 Egy szót se értek.
2022. márc. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Laylah ***** válasza:
100%

"elegem van a nőkből"

Nem, belőle van eleged. Majd kihevered. Ezek szerint ő nem vette még kapcsolatnak azt, amit a két hónap alatt összehoztatok. Nem voltak tisztázva a "játékszabályok", hogy most akkor csak ismerkedtek vagy együtt vagytok. Te azt hitted, igen, ő azt, hogy nem. A lényeg ugyanaz, meggondolta magát és ha volt is valami, abból kihátrált. Ha a te szemszögedből nézed, szakított. Ennyi a történet, semmi bonyolult, sírd ki magad, engedd el, majd lesz más.

2022. márc. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!