Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom? (A kérdés mező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom? (A kérdés mező tartalmazza a kérdésed, ne a magyarázat! A listaszerű megjelenítés és átláthatóság miatt van erre szükség! (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akit két hete ( sulikezdés óta ismerek ) hihetetlen ÉDES arca van...:$ Ráadásul aranyos is,szerintem ez olyan ritka.Egy álom..:$

Beültünk suli után a váróba vagy ezren.Hülyéskedett mindenki mindenkivel,nekem amúgy elég szar kedvem volt mer fájt a hasam..Hozzábujtam a fiúhoz, ő meg átkarolt..Túúl szép lett volna..:/


Valamit poénbol mondott neki egy közös lány ismerősünk ( úgy közös, hogy én 5honapja ő 2 hete ismeri:D ) ő bemutatott neki ( akihez hozzábujtam a csajnak ) , persze szintén csak poénból.Erre a csaj elkezdi neki, hogy Háááát velem neeem jááárnááál túúúl jóól,mert túl mély a harapásom és fogazok.Most nemazért..De nem jogosan sértődtem be ( az kezdett üvöltözni, de végülis az bőgte el magát,valószínűleg nem voltam túl kedves..)a csajra h miközbe majdnem összejövünk meg hozzávagyok bújva beszól egy ilyet?A csajjal nem beszélek azóta, ( de mondjuk közrejátszik azis, hogy pár nappal előtte suliba mondtamneki h milyen jolnzékik egy pali ő meg odament kibeszélni 2 oszt.társunknak persze olyan hangerővel h még véletlenül se eshesen meg h ne hallja..leszolta természetesen.. )


A fiú azóta aznap beszélt velem csak, ( ez pénteken volt )

azt modnta majd beszélünk..merugye odaült mellém a buszon..Ma már nem ült ide..Mi lesz ebből?:S


2010. szept. 13. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, hány éves vagy, 12?
2010. szept. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te most picsogsz!
2010. szept. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Már bocs, de kb. az első négy mondatod értettem. Utána már semmit, pedig bizton állíthatom, hogy beszélem a magyar nyelvet, tekintve, hogy magyartanár vagyok. Szerintem öld meg a csajt, aztán a fiút, végül magad. Az a biztos. :)
2010. szept. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!