Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mellbedobós képek a facebookon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mellbedobós képek a facebookon?

Figyelt kérdés
Barátnöm elég kirívó edzös mellbedobós képet posztolt a facebookon. Ezt szóvátettem, hogy nem tetszik, mert nyilván az összes pasi ismeröse rákattan és nem értem miért kell ilyet posztolni amikor kapcsolatban van. Ki mit gondol, jogos, nem jogos?
2022. márc. 17. 12:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Bezzeg te megnezed mas lanyok mellbedobos kepeit,azzal biztos nincs problemad
2022. márc. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%
Ez a tipikus nem a tied csak a te köröd jellegű nő. Véletlenül se vedd komolyan, használd aztán ugyis lelép nemsokára.
2022. márc. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ja, hozzáteszem. Kiderült, hogy az elözö pasiját csalta. Nem is 1-el...

A képét persze elsö kettönek a volt dugópajtásai like-olták....

2022. márc. 17. 12:49
 4/14 anonim ***** válasza:
41%
Csak abban az esetben jogos ha te sem csorgatod/reszeled másra.
2022. márc. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
1-es, persze, hogy megnézem és likeolom is föleg ha nincs senkim! Söt rá is írok, mert nekem azt sugallja egy ilyen, hogy nem teljesen zárkózott....
2022. márc. 17. 12:51
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom mi értelme az ilyen képeknek..mégha a tengerparton nyaralsz akkor oké, na de ez inkább ego polírozás. Pláne nem jó jel ha amúgy is egy tisztátalan perszóna
2022. márc. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%
Sztem már rég félrekúr melletted is
2022. márc. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
Fuss haver, fuss mielőtt összetöri a szíved...lehet már most is késő. Ez csak egy b@$zásra való ribi, nem barátnő. Utoljára döngesd meg jó alaposan aztán hajíts ki és keress egy rendes lányt.
2022. márc. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Kettesre h megvannak sértődve xd
2022. márc. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
Nőként írom szerintem nem fér bele kapcsolatban ilyen fotókat posztolni. Mondjuk nekem szingliként is elég szánalom csöcsöket kitenni a netre.
2022. márc. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!