Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet segiteni az allando ketelkedesen,feltekenykedesen,hulye gondolatokon?

Figyelt kérdés

Lassan 30 vagyok,volt par pasi az eletemben,de a jelenlegire tudom azt mondani,hogy az egyeduli ertelmes FERFI kozuluk. A tobbi csak bantott, kihasznalt,volt amelyik fizikailag is bantott,valamelyik lelkileg tort ossze teljesen. Igen,hulye voltam,nem leptem toluk hamarabb es hagytam,hogy teljesen kicsinaljanak. Foleg a leghosszabb kapcsolatom volt teljesen toxic. Kb 5-6 even keresztul nem volt senkim, csak szexkapcsolat, erezni senki irant nem tudtam semmit. Es most jott az uj, aki nem akar bantani,szeret,jo hozzam,de ezek a dolgok annyira tavol alltak tolem eddig,hogy szokatlan az egesz es meg a legaprobb gesztusoknal is csak a hatso szandekot keresem. Hihetetlen szamomra,hogy letezik ilyen ferfi. Felek,hogy minden kedvesseg mogott csak akar valamit, mondjuk csak dugni,kihasznalni es amugy attol is felek,hogy megcsal.

O ezeket a gondolataimat nem tudja,de en lassan kicsinalom magam.


Szakember kellene?


2022. márc. 17. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Így tönkreteszed ezt a kapcsolatot az biztos. Az a szerencsétlen meg nem fogja tudni mi a baj.
2022. márc. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

2#


Igen,tudom,azert kertem tanacsot.

2022. márc. 17. 14:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Írtam privátot, 1 -es vagyok.
2022. márc. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ezért kell minél hamarabb találni megfelelőt, ezek kicsinálják magukat 30 éves korukra
2022. márc. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

A féltékenységet bizaomatlanságozt a másik váltja ki.


Aki megbízható, abban bízni is lehet.

2022. márc. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg az onbizalmad sincs rendben.

Elhiszem, hogy nehéz megbízni ezek után az emberekben, de egy friss kapcsolatban ez nem is elvárható szerintem. Én senkinek nem szavaztam csak úgy bizalmat, csak ha tett érte, hogy bízzak benne. Eddig ez be is jött, mióta így csinalom.

2022. márc. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A 4-esnél a pont. Az eddigi randijaimon 30 feletti nőkkel azt tapasztaltam, hogy sajnos mind traumákkal küzd és mentálisan zárt, nem tud bízni.


Kérdező, neked pszichológus, párterápiát és meditációt javaslok. El kell engedned a múltat és lazán megélned a pillanatot, hogy élvezd.

2022. márc. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!