Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, nektek szokta dicsérni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek szokta dicsérni a párotok a külsőtöket?

Figyelt kérdés

Vagy szokott bókolni?

Az én párom nem szokott, sőt, mostanában inkább csak leszólni tud. Tudom, hogy nem nézek ki olyan jól és nem a külsőm miatt van velem, megmondta az elején, de az igyekezetemet azért értékelhetné, hogy próbálok javítani magamon.


Férfiak, ti szoktátok dicsérni a barátnőtöket, feleségeteket?


2022. márc. 18. 17:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

Engem a volt párom nem dicsért..

a mostani állandóan.

2022. márc. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%
Mindig dicsértem, bókoltam neki, a tenyeremen hordoztam, mégis olyanra cserélte le a több éves kapcsolatunkat, aki megszívatta, átverte és beletörölte a farkát... :)
2022. márc. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Szokott. Illetve sokrétűen kifejezi a vonzalmát és rendszeresen dicser külön azért, mert eljárok edzeni, megjegyzi, milyen pozitív változásokat lát, támogat, bíztat, ha épp szükséges.
2022. márc. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Folyamatosan, igen
2022. márc. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
Igen, szokta és nem is ritkán
2022. márc. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%

Hát ugye, olyannal nem kéne összejönni, aki nem tetszik/nem tetszel neki.

Tiszta gáz az ilyen kapcsolat. Veled vagyok, szeretlek ám de amúgy nem tetszel.

2022. márc. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
Néha igen, de nem annyit, mint régen. Ettől függetlenül a tettei beszélnek.
2022. márc. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem szokott. Pedig csinos vagyok, mások dicsérnek. Szerintem meg szokta a külsőm.
2022. márc. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem igen. A külsőmmel én se voltam megelégedve 100% ban anno, de ezt ő elhesegette. Nem vagyok modell alkat, 30 évesen őszülök, stb.. Sose akarta hogy változtassak magamon, elfogadott ilyennek.
2022. márc. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%
Persze mindíg dícsérget. Sosem szól le. Annyi hogy most szólt, hogy szerinte kicsit felszedtem..szegenynek nem lehetett egywzeru, rengetegszer kertem hogy szóljon ha kezdi eszrevenni (Hamar latszik rajtam mar 2 het lazitas is..sajna hízekony vagyok.)
2022. márc. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!