Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 6 éve élek együtt a vőlegényem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 éve élek együtt a vőlegényemmel. Együttélésünk nem volt sima sosem, a gyerekei és az ex miatt.Azota unoka is van, aki az exszel 1 társasházban él,így napi szinten látogatja. Ez engem zavar. Ez egészséges így a kapcsolatunkra nézve ?

Figyelt kérdés
Mennyire egészséges kapcsolat ez így?Én vagyok túlságosan önző vagy rosszul látom, hogy ennek nem így kellene mennie? Elhanyagolva érzem magam, nincsenek programok, -beszélgetések. Mire hazaér munka után, sokszor fáradt, kedvetlen.

#ex #Közös unoka #Feljár a lakására
2022. márc. 19. 00:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! Nem ugrik be az exéhez, bár a gyerekek ott Laknak. Az unokánál találkoznak, az más kérdés, hogy az ex is ugyanúgy átugrik esetleg pont akkor. Meló után hazafelé ugrik be, ezért nem megyek vele,nem 1 városban vagyunk. Az unoka nincs el nagyon senkivel, nagyon a gyerekek sem akarnak utazgatni, közös progit csinálni velem, annyira erre nincs igényük.

Nem csak ott érzi jól magát, teny h többet van ott, mint az elején, gondolom nem akarja elhanyagolni őket. Nem is kell!! Nem is akarnám!! De így sem jó, hogy otthon kb fáradt mindenhez, csendre van szüksége és nyugalomra. Amit mostanában nem kap még, tekintve hogy én mondom neki, hogy mi bánt:)

Nehéz elengedni 6 év után, valahol én is megszoktam a közös életet, barátokat, társat. Bár mostanában sokat voltam egyedül, max teste volt mellettem igazából. Valószínű hogy kiégett kicsit, nincs rózsaszín köd, mondjuk neki sztem ez pont elég Így. Én pörgősebb vagyok, lehet ez a baj :) Próbálkozom helyretenni magamban sokadszorra a dolgokat, aztán hátha...

Szív vagy ész! Nehez újra kezdeni, mint mindenkinek, tudom. köszönöm a válaszokat, már most jobban erzem magam, hogy kiadhattam és kaptam normalis válaszokat! Köszi Nektek!

2022. márc. 19. 17:58
 12/15 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem egészen követhető, ki kivel van egy háztartásban és milyen messze egymástól... De az nem kivitelezhető, hogy abban a városban találkozzon mindenki pl. kéthetente valami kültéri program keretében, ahol a gyerekei/rokonai laknak?
2022. márc. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Kb 30 km. ex+gyerekek 1 városban 1 lakasban, nagy gyerek + unoka ugyanabban a lépcsőház, szembe szomszéd. Meló szinten ebben a városban.

Igazából a gyerekek nem erőltetik a közös progikat az anyjuk miatt. Kb az unokázást sem, mert csak az apjuk menjen, mert az ex nem szívlel és esetleg összefutunk a lépiben. Az Apa meg ha látni akarja a családját megy,akár minden nap, mégha 1-1orara is, viszi őket, akár nélkülem is, hogy meglegyen a béke.

2022. márc. 19. 23:28
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem a gyerekek vagy az ex fog ilyet neked szervezni, a párodnak kellene. Milyen láthatásról egyeztek meg? Én is elváltam, a gyerekek apja másik városba költözött (másfél óra vonattal), de kéthetente hétvégére viszi őket magukhoz (ide jön értük vagy kiviszem őket az állomásra). Péntek este indulnak, ott aztán tanulnak, kirándulnak, moziba, múzeumba, meccsre mennek, nyáron strandolnak... na meg látogatják az ottani nagyszülőket... vasárnap este jönnek haza; szünetek, ünnepek meg felesben. Na de erről a kétheti láthatásos menetrendről egyeztünk meg a bíróságon is. Van párja, annak is van gyereke, hol együtt, hol külön mennek ide-oda, de az már az ő dolga, vele ott kivel találkoznak, hogy jön ki nekik is a lépés. Persze nem szívlelem a nőjét annyira, mert megcsalás miatt mentünk szét, de ez van, nagyjából sikerült túllépni rajta, apjukról meg tudom, hogy szereti a gyerekeit, vigyáz rájuk, és mindig jókat mesélnek. Közben nekem is lett párom, aki már nagyjából beilleszkedett hozzánk, és szeretettel foglalkozik a gyerekekkel, mi is járunk négyesben hétvégén meg este ide-oda, és tényleg kedvelik őt, de kéthetente azért meg így kettesben is lehetünk. Szóval sikerült talán kihozni a maxot a helyzetből, ha nagykönyvi ideális sosem lesz, belülről nézve most sok minden jobban működik, mint anno tiszta lappal.
2022. márc. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Így kellett volna nekünk is, ez számomra ideális lett volna. Még a kisebbel párszor tudtunk 2 hetente hetvegezni, de már neki sincs igénye így ránk, a többi nagynak nem is volt. Nem is szívleltek évekig az anyjuk miatt. Sajnos ez nem fog változni szerintem sosem, bele is fáradtunk:(

Köszönöm a választ

2022. márc. 20. 16:11
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!