Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám felhizlalni?

Figyelt kérdés
Valakinek sikerült már felhizlalni úgy a pasiját, hogy ő nem akarta ezt? Meg tudna osztani pár tippet/technikát erről?
2022. márc. 22. 12:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
75%

Nem :D

Miért akarod felhízlalni? Főzz finomakat, de ennyi amit tenni tudsz

2022. márc. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Még hány kérdést akarsz erről kiírni? Bántalmazás. Fordulj szakemberhez ha erre vágysz.
2022. márc. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
16%

#1: Azért ennél többet is tud tenni :)

Kérdező: mi a célod? Legyen minél kövérebb?

2022. márc. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Úgy, hogy keresel magadnak olyan pasit, aki belefér a személyes preferenciáidba. Csak azt nem értem, ha amúgy jól megvagytok, akkor mégis miért ilyen fontos kérdés ez? Miért nem tudod elfogadni olyannak amilyen?
2022. márc. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

#3

#4

Van egy ilyen beteges bántalmazó fétis, ez nyújt élvezetet valakinek hogy egészségtelen szintre felhizlalhatja azt a szerencsétlent akit a párjának nevez.

2022. márc. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

3!

Mit tudna még tenni azon kívül, hogy főz rá és eteti? Nem bántásból, komolyan kérdezem :D

2022. márc. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
12%

Én nagyjából ezeket csináltam:

- Kérd meg. Az első pár kilóban, egy kis pocakban még benne is lesz, ez jó alap.

- Ha főzöl, "titkold el" hány fogás van. Hadd egye tele magát az elsőből, úgyis belekóstolgat majd a többibe.

- Próbáld meg elérni, hogy minél kevesebbszer egyen egy nap. Ha elkezd hízni, akkor ez nem lesz nehéz, mert azt hiszi így fog fogyni. Ha pedig már "éhezik" fél napja, akkor utána érd el, hogy egye jól tele magát.

- A zsír fontos, de figyelj az egészségére. Azért jó, mert a zsír úgy hat a gyomorra, hogy kevésbé érzed tőle, hogy már tele vagy, és sokkal többet lehet így enni.

- Nem lehet kihagyni az alap dolgokat sem: magadnak mindig szedj sokkal többet, és egye meg a tiédet is. Ha nem eszi meg a sütidet, akkor megsértődsz, hogy biztos rossz ízű.

- Ez elég hardcore, de én bejátszottam, mert pont edzettem: rendelj "magadnak" tömegnövelős fehérjét. Keverd a tésztába, süss belőle mogyoróvajas sütit, és etesd meg vele. Persze mondd el neki mit eszik, ne csempészd bele úgy, hogy nem tud róla! De vigyázz, te ne nagyon egyél ebből.

- Mérleggel csinálj valamit, ne méregesse magát.



A lista végtelen. Hidd el, működni fog :))

2022. márc. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, milyen beteg világban élünk... persze, hízlaljátok fel az amúgyis elhízott magyar társadalom maradék férfitagjait, kockáztatva az egészségét, az egész életét. Gratulálok az ilyen felfogáshoz... főleg úgy, hogy ő nem akarja. Engedd el szegény pasit, talál majd egy normális lányt helyetted!
2022. márc. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ez valami hatalomvágy-kontrollmánia alapú kényszerbetegség lehet, pszichológus vagy pszichiáter tud segíteni.
2022. márc. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
0%

Itt írok inkább, mert privátra nem szeretek válaszolni.


Nem tudom mennyit hízott pontosan a párom, nem használunk mérleget, mint írtam. Viszont most voltunk vásárolni, és sok márkából nem tudtunk venni, mert az xxl-es ing nem volt jó rá. Amikor megismertem, még s/m-es kellett neki. Mindezt úgy, hogy ő "fogyózik" :D Szerintem ez magáért beszél.


#7 voltam.


Egyébként miért lettem lepontozva? Válaszoltam a kérdezőnek..

2022. márc. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!