Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne megismerkedni domináns lányokkal?

Figyelt kérdés

Tehát akik benne lennének egy domina/szolga kapcsolatban?

Itt vannak ilyen lányok?


2010. szept. 14. 12:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Te beteg vagy!
2010. szept. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
Ilyet csak pénzért kapsz
2010. szept. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Ígyis-úgyis a szolgája leszel, nem kell azt külön keresni. :D:D:D
2010. szept. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem csak pénzért kapsz, sok olyan lány van akik élvezik ha uralkodhatnak. De énszerintem nem a kifejezett "dominákkal" érdemes ismerkedned, mert ők általában tényleg pénzért csinálják. Inkább ismerkedj meg akaratosabb, határozott lányokkal, ők általában szeretnek irányítani és parancsolni. Viszont ne kövesd el azt a hibát, hogy azzal próbálsz bevágódni náluk, hogy egyből hódolattal és alázattal viszonyulsz hozzájuk. Az ilyen lányok is azt szeretik általában, ha egy határozott és magabiztos férfit "törnek be", tehát ha először határozottnak tűnsz, és lassan engededsz nekik eygre több hatalmat magad fölött.
2010. szept. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Arra azért készülj fel, hogy papucsnak fognak bélyegezni a haverjaid :D
2010. szept. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,különösen az utolsó előtti hozzászóló tanácsát.Meg fogom fogadni.
2010. szept. 14. 16:02
 7/13 A kérdező kommentje:
Amúgy nem ilyen hivatásos dominákra gondoltam,hanem párkapcsolaton belülire,akivel kialakul egy olyan bizalom,hogy ez beleférjen.
2010. szept. 14. 16:03
 8/13 anonim ***** válasza:
26%

Úgy érted hogy a csaj irányít? a szexen kívül is?

hát figyelj a szexen kívül én irányítalak innen is ha akarod..küldök mindjá egy bankszámlaszámot, tegyé rá sok pénzt

2010. szept. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Ugye tudod mi a különbség domina és domináns között ?? Én spec tudok domináns lenni, de domina nem vagyok....
2010. szept. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
domingo
2010. szept. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!