Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bejön a pasim haverja, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön a pasim haverja, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Még elég friss a kapcsolat, mostanában kezdtünk el bulikba járogatni a barátommal és mindig ott van ez a haverja is. Mielőtt összejöttünk nem ismertem az ő baráti társaságát, de mikor először bemutatott ennek a fiúnak már akkor éreztem hogy valami furi. Alapvetően nem jönne be a srác, mint férfi nem vonz, szerintem inkább csak a szituáció imponál. A problémán nem segít, hogy a barátom mindig mondja, hogy azt mondja neki a srác hogy én milyen jó nő vagyok, irigyli őt, milyen jó a seggem stb. meg ha egy helyen vagyunk, észreveszem hogy mindig néz és nem is szeretek igazán a közelében lenni, mert érzem kettőnk között a szexuális feszültséget.

Kérem, csak kulturált stílusban fogalmazzátok meg válaszaitokat, tiszteljük meg ezzel egymást!


2022. ápr. 1. 01:38
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Még elég friss a kapcsolat.

Hát akkor itt az ideje véget vetni. Ha a barátja jobban tetszik, ez van.

Nem ez lesz az első ilyen a történelemben.

2022. ápr. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem az igaz szerelemről szól... ezért nem maradsz meg az első és nem fogsz a másodiknál sem megmaradni valószínűleg. Ha csak ott ki nem alakul utólag, ha be ne jön közben egy harmadik... Neked jót tenne egy kis elvonulás, egy kis szünet, egy kis mentesség...


29/F

2022. ápr. 1. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Hat nem tudom, én biztos nem jönnek össze olyannal, akinek az az első, amit kielem rólam, hogy milyen jó a seggem. Plusz basszus, gondolj már bele. Képes lenne lecsapni az egyik barátja kezéről. Szerinted egy ilyen embernek milyen értékrendje van?
2022. ápr. 1. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

3-as!


Pont ugyanolyan értékrendje van mint annak a nőnek, aki pasija haverjáról álmodozik!

2022. ápr. 1. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a kérdés, hogy miért jössz össze olyan emberrel, akibe nem vagy szerelmes?
2022. ápr. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!