Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ehhez? Elhinnéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ehhez? Elhinnétek? Bíznátok a pasitokban?

Figyelt kérdés

barátom haverjai ismernek engem.

barátom elment velük szórakozni és kiderült hogy az egyik srác megcsalta a barátnőjét, smárolt egy másik lánnyal, előtte pedig fűzte és meghívta egy italra.

A másik srác meg eljár k*rvázni.

Barátomnak mondtam, hogy én nem bizok benne nagyon, főleg hoggy velük lóg és ha ők ilyeneket tesznek akkor mi lesz ha őt is beleviszik és megcsal engem?

Mondván, madarat tolláról.

Barátom aztmondta Ő is nagyot csalódott bennük, és ő maga mesélte el a srác barátnőjének, hogy megcsalta a srác.

De mondta barátom hogy őt miért vinnék bele bármibe?? Sosem csalna meg engem és "Katát könnyü táncba vinni ha őis akarja"


De honnan tudjam hogy ezzel a sztorival nem-e azt akarta kifejezni, hogy ő mászott bele más csaj szájába és engem csalt meg?:S


2010. szept. 14. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:

"De honnan tudjam hogy ezzel a sztorival nem-e azt akarta kifejezni, hogy ő mászott bele más csaj szájába és engem csalt meg?:S"


Jó kérdés!

Szerintem mondd meg neki, hogyha mindez vele történt és nem a haverjával, akkor mondja meg, mert akkor még elgondolkozol, de ha nem mondja el és később derül ki akkor óriási veszekedés közben nem fogsz azon gondolkodni, hogy vele maradj-e vagy sem!


(szerintem)

2010. szept. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

itt volt egész délután. Bizonygatta hogy sosem csalna meg, nem ő tette. És fáj neki hogy nem hiszem el amit mondd, pedig sosem hazudott. Mondta hogy szeret engem nagyon, és velem akar lenni és amikor összevoltunk veszve akkor sem jutott sosem eszébe, hogy megcsalna...

Nemtudom az igazságot, nem tudok benne bízni.

Szakítottam vele.

2010. szept. 14. 18:42
 3/4 anonim ***** válasza:
hát te hülye vagy
2010. szept. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem simán vele maradhattál volna, csak akkor kellet volna kidobnod, ha később derül ki - ő meg ráadásul tagadja. Tudod az ilyen előbb utóbb kiderül, de hát ez a TE életed!


Mi nem ismerjük a pasidat és a környezetét!

2010. szept. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!