Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségem kiakadt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem kiakadt, hogy a mosdóba pisilek évek óta de csak most vette észre mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azt mondtam neki, hogy csak azért mert óvom a vizet és kevesebb leöblíteni a csappal mint a WC-ben lehúzással, de igazából egyszerűbb egy helyen üríteni meg kezet mosni , meg a wc deszkát se kell hajtogatni..


Nem tudom miért gőzölt be ennyire ezen , leöblítem vizelés után meg amúgy is ha szomjazik valaki meg is lehet inni tehát nem valami koszos fertőző dologról beszélünk


2022. ápr. 1. 21:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/102 anonim ***** válasza:
94%
Igénytelen proli vagy.
2022. ápr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/102 A kérdező kommentje:
De a pénz az jó amit haza viszek?
2022. ápr. 1. 21:17
 3/102 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kapcsolódik a mosdóba hugyozáshoz hogy dolgozol mint minden értelmes felnőtt ember? Logika hol vagy ilyenkor.
2022. ápr. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/102 anonim ***** válasza:
94%

Más is keres pénzt és mégsem hugyoznak a mosdóba..te jó Isten gyere le!

És még neked áll feljebb meg nem érted a kiakadását/undorodását?


Remélem ez valami rossz péntek esti kamu :D

2022. ápr. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/102 anonim ***** válasza:
100%
No hát igyad akkor, ne pazarold az ivóvízkészlet. Jó? Köszi.
2022. ápr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/102 A kérdező kommentje:
Persze más is dolgozik csak éppen én 4x annyit viszek haza mint az asszony , ha rajta múlna az élet akkor éhen halnánk , de azért nagy a mellénye a házban amit az én pénzemből építettünk meg a mosdóról amit az én pénzemből teremtettünk
2022. ápr. 1. 21:27
 7/102 anonim ***** válasza:
0%

Én is oda szoktam.

Pont jó magasság.

Így nem megy sosem mellé 😉

2022. ápr. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/102 anonim ***** válasza:
100%
Undorító vagy.
2022. ápr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/102 anonim ***** válasza:
100%
Abban az esetben nézném el nagy duzzogva ha a szappan mellett ott van egy fertőtlenítő és öblítés után lefujja a mosdót. Máskülönben undorító. Azt hinné az ember az egy tiszta hely bele esik a fogkefém vagy ilyesmi és még csak nem is tudnék róla hogy egy pisis mosdóból használom a fogkefét. Legalább fertőtlenísd le beszod. Senkit nem érdekel mennyit viszel haza ha egy igénytelen ember vagy.
2022. ápr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/102 A kérdező kommentje:
#7 Na ez a másik, hogy a WC-nél ha mellé megy akkor az a baj de a mosdónál nem megy mellé és nincs szag meg akadékoskodás se
2022. ápr. 1. 21:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!