Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyengít önbecsülésben vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyengít önbecsülésben vagy a bizalmamban aprobb beszólasokkal.hogyan lehetnék biztos így a kapcsolatunkban?

Figyelt kérdés

Szoval amikor bízom benne, vagy azt látom rajta hogy szerelmes belém, vagy csillagokat hoz le, akkor olyan szinten önfeledten vagyok vele boldog hogy milliot tudok vele hülyüoni viccelődni, bene vagyok minden marhaságban is vele, minden társaságban is oldott vagyok, jófej, vonzó, szexi szép, és igazi nő mellette.


De vannak dolgai amik meg egyből padlora tudnak küldeni. Pl egy tulkedveskedés más csajjal, ami spontán megesett, vagy pl nem akar eljegyezni, mert még ki tudja mit hoz a jövő alapon, vagy ha nem akarok vele lenni mert durcázom, ugy kb le se sz.rja, nem is hiányzom simán elvan nélkülem akár egy hétig is stb.

Ezek talán normálisak is az életben vagy a kapcsolatban.


Viszont én csupán ennyi miatt elveszitem a talajt, mintha nem is holtbiztosan lenne mellettem, mintha bizonytalan lenne a kapcsolatunk amibol ki tudja mi lesz egyszer, lehet szakitas, lehet egyszer vége lesz, lehet egyszer majd jön mas a helyemre, lehet en nem vagyok fontosabb neki, mint majd egyszer a jövőben más, stb.



Szóval vagy BOLDOG vagyok mellette, vagy olyan szintű szerelmi bánatom van mint minimum amikor szakítás van. Hogy ez nem komoly kaocsolat akkor valszeg, hanem amolyan laza kapcsi csak tervek nélkül, majd lesz valami egyszer, addig meg jóvanez.

Ilyenkor magamban lezárom az egészet hogy na ő sem a nagy ő. Jobb más után nézni hagyni ezt az egészet a francba.

Úgy ölel engem, hogy ki tudja a jövőben kit fog.


Ilyenkor teljesen meg vagyok gyengülve a kaocsolatban. Mintha használgatnának nem szeretnének olyan érzés, mintha lazakaocsibqn lennék ahova ugy annyira nem is számítok, szerelmi bánatom van, csalódás bennem.


Es ő meg bizonygatja ilyenkor hogy de szeretlek, te kellesz, mindig te kellesz, nem lesz más. Amit oersze mindketten tudunk hogy nem reális beszéd csak értsem már azt hogy erre nem tud es nem is lehet mit mondani.

Elvégre nem lehet azt mondani hogy örökre egyutt leszunk.


Mondtam neki en nem akarok ilyen kapcsolatban lenni ahol ebben a tudatban kell élni, hogy majd lesz más egyszer, de ma mi együtt vagyunk. Ma legyek boldog. Nekem nem kell laza kapcsi.

Erre persze meg jön az hogy de ő nem akar szakitani meg szeret. Persze, MOST. Most nem akar, meg most szeret.


A megbeszélés ezzel ki is fújt. Azaz nincs konkluzio sem megoldás.körbe korbe megyunk csak a témán.


Mindez mellett engem önbecsülésben is, meg abban is hogy a kapcsolatunkat stabionak tekintsem nagyban rombol. Nem tudok önmagam lenni, az a vidám laza jofej vagány csaj. Csak akkor ha ezt félresöpröm magamban.


Es ahogy feltűnt én a kapcsolatban inkább vagyok szomoru es szakitástol rettegő, mint az a magabaziztos boldog csaj azzal a tudattal hogy nagyon szereti őt a párja.


Többnyire vagyok boldogtalan csalódott és szerelmi bánatos, kevésbé vagyok boldog laza, kevésbé érzem magam szeretve illetve biztosítva magam egy biztos kapcsolatrol.


Tudom, hogy az életben semmi nem biztos.

Hogy éljek én ugy kapcsolatban hogy ki tudja lehet jovő hónapban, jövő évben már más lesz es nem ő?



#mában élni #ma boldognak lenni
2022. ápr. 2. 11:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

Magadban kellene rendet tenni, ez nem párkapcsolati probléma. Ilyen az élet, egész egyszerűen nem garantálhatja senki, hogy valami örökké fog tartani. Erre egy eljegyzés, vagy az esküvő sem garancia!

Mióta vagytok együtt, hány évesek vagytok, egyáltalán van az eljegyzésnek realitása?

2022. ápr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

De egy eljegyzéssel legalább azt mutatná hogy de velem tervez nem mással a jövőben.

Nem garancia de legalább szándékot takarna.


De neki akkor nem velem van szándéka, hanem az a szándéka hogy majd lesz más.


Felnőtt pár vagyunk semminek nem lenne akadálya. Gyerekvállalásnak sem. Megis ez van.

2022. ápr. 2. 12:14
 3/12 A kérdező kommentje:
Illetve mindennek a masik az akadálya. Hogy semmi nem biztos semmi nem tart örökké éljünk a mának.de MOST szeret.
2022. ápr. 2. 12:15
 4/12 A kérdező kommentje:

Es most vagyok megint holtponton, padlon. Szeretném kisírni vagy inni, szeretnék mást keresni, aki boldoggá tesz és nem bizonytalanná.

De meg is van tiltva hogy en más pasikkal csak szóba is alljak.


Ez is röhejes hogy annak kell a vállán kisírnom magam, aki eleve a sírást okozza!!!miatta vagyok bánatos es neki sírok!

2022. ápr. 2. 12:17
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"miatta vagyok bánatos es neki sírok!"

Nem miatta sírsz. Neked nem jó és nem elég, amiben vagytok.


"szeretnék mást keresni, aki boldoggá tesz és nem bizonytalanná."

Már meg is találtad a megoldást.

2022. ápr. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ha nekem nem jo ez es nekem kevés ez, azt ő okozza eleve. Tehát miatta sírok. Mert neki meg elég
2022. ápr. 2. 12:39
 7/12 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? A felnőtt vs. eljegyzéskorú nem feltétlenül ugyanazt jelenti.


Pl. egyetemisták sokszor nem kérik meg a párjuk kezét, amíg nem dolgoznak legalább egy éve. Ez egy msc-t végző, pár évet csúszó srácnál, akár 26-27 éves korban is eljöhet. Előtte - persze helyzetfüggő - de akár komolytalan is lehet a lánykérés. Nekem is volt gimi után több eljegyzett ismerősöm, akik mind felbontották az eljegyzést.

2022. ápr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Sajnos kiforrott felnott élet.

Karrier pipa

Lakhely pipa

Megelhetés pipa

Csaladi kapcsolatok pipa

Bejáratott élet, életmód pipa

Mundkettőnk részéről pipa


Es van egy f.s kapcsolat az egészben, "amiből ki tudja mi lesz egyszer" meg ki tudja mit hoz a jövő, meg semmi nem tart örökké ez a reál ne rugaszkodjunk el a reáltol. Meg stb.

2022. ápr. 2. 13:02
 9/12 anonim ***** válasza:
Miért ragaszkodsz ehhez a rossz kapcsolathoz?
2022. ápr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ezt másik kérdésben taglalom éppen, hogy mert milyenek a pasik pl a társkereson. A párom még átlag felettinek is szamít azokhoz képest, amiket társkeresőn en ferfiaktol kapok. Lehet meg kéne inkabb becsulnom még ezt is nemhogy elhagyni barmokért.
2022. ápr. 2. 15:10
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!