Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért járkál vissza napi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért járkál vissza napi szinten, ha több hónapja már elköltözött az exétől/gyerekétől?

Figyelt kérdés

Kialakulóban lévő kapcsolatról van szó, ami kissé döcögős és ott tartok, hagyom az egészet a fenébe.

A pasim elcuccolt otthonról állítólag még ősszel, de végleg nem szakadt el, napi szinten odajár “gyereket nevelni”, 5 éves amúgy a lurkó. Arról volt szó, hogy heti két nap lesz szakítás után, de ez igazából heti 6, meló után egyből megy. Nemcsak a régi lakásban vannak a gyerekkel, sok időt töltenek kint is, de akkor is gáz ez az egész így.

Normális lakása nincs, nem vett ki, pedig dolgozik, csak keveset, mert mindig a gyerekkel van. Az exe nem tudom, hogy állhat ehhez hozzá, de gondolom előbb-utóbb neki is lesz valakije, akkor meg csak nem akarja, hogy a volt pasija kulcsostól odajárjon, ott egyen stb.

Azt látom, anyagilag is le van pukkanva, de nem tesz semmit azért, hogy előrejusson. Az autót is otthagyta a nőnél, ő meg tömegközlekedik.

Csak szerintem fura a szitu?


2022. ápr. 4. 18:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindig a gyerek lesz fontosabb. Hagyd inkább mert ez neked már most sok.
2022. ápr. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
A gyerek neki az első, nincs ebben semmi szégyen, sőt én tisztelem az ilyesmit.
2022. ápr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezért nem kezdenék olyan pasival, akinek gyereke van.
2022. ápr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nálunk sem történt semmi több pár találkozásnál és néhány jó beszélgetésnél.

Sajna ez a gyerekes dolog nem nekem való, már most látom. Állandóan oda futkozik, ahelyett, hogy felépítené önmagát.

2022. ápr. 4. 20:22
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Selejt.

N

2022. ápr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#5

Az. Kár érte.

2022. ápr. 4. 21:02
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe, ebből nem lesz normális kapcsolat soha
2022. ápr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Rendben.
2022. ápr. 4. 22:12
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez a legkevesebb, hogy még friss a költözés és odajár a gyerekhez. Becsülendő.

Nade - enni is?

Nincs normális lakása?

exnek otthagyta a kocsiját, ő tömegközlekedik?


Én a helyedben nem folytatnám ezt a kapcsolatot. Egy csóró lúzer a hapsi ne haragudj, ebből neked nem sok jó fog kisülni semmilyen szempontból. Majd csak állhatsz sorba a szentcsalád mögött, hogy hátha rád is lesz ideje, figyelme. szerintem hagyd.

2022. ápr. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Így lesz kedves utolsó válaszoló :)
2022. ápr. 5. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!