Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Okozhatja azt a másik hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okozhatja azt a másik hogy miatta nem vagyok belé szerelmes azzal hogy ő nem az belém?

Figyelt kérdés

Eleinte volt a rozsaszin köd.

Aztan elkezdett balhézni féltekenykedni csunyan beszelni velem, amibol azt láttam meg mimtha ő engem nem is szeretne vagy legalábbis nem szerelemmel.


Volt bennem egy törés.

Azota ugyan ölelget puszilgat bujik szerelmeket vall mint anno, de teljesen más ezt a rozsaszin ködben kapni, es teljesen más csalódás törés után kapni.

A ködben még hihető az hogy szeret, de miután lenézően veszekedett velem, már nem hihető hogy valóban szívből szeretne.


Persze megesik hogy a párok veszekednek neha túlmennek amit megbánnak vagy barmi.


A csalódás után már nem a kődben hanem reaálisan látok. Kijózanított valahogy magából.


És lehet hogy akkor azért nem vagyok szerelmes belé mert ő akkor nem szerelmes belém?


Szóval nem is szeret a párom valójában és ez okozhatja azt, hogy kialszik a láng bennem?



Azaz amikor valakibol mulik a szerelem, azt okozhatja az, hogy mert a másikbol elmult?


Akkor ezek szerint ő nem szeret engem, bennem ezért elmulnak az erzések mert nem táplalja aztán ugy vagyunk egyutt hogy nem is szeretjük egymást és ezt észre kéne vennünk?


Azért kérdés mert a parom arrol akarna győzködni engem, hogy marpedig ő szerelmes belém. Higyjem el. Azaz lehet hazudik...

Vagy letezhet az hogy szerelmes belém csak én nem érzem?



#elmúlas
2022. ápr. 4. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyikőtök sem szerelmes a másikba és nem is volt. A szerelem ettől nagyon távol áll. Ez szimpla fellángolás, ami most véget ért.
2022. ápr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én igen a voltam.

Bennem volt egy törés az miatt ahogyan beszelt velem veszekedésnél.

Mintha kaptam volna egy "pofont", hogy ébredj fel a rózsaszin álmodból.

És felébredtem. Rosszul esik mai nap is hogy képes volt velem így beszélni. Én nem mernék vele így.

A párommal, akit szeretek félték óvom magam mellett akarom tartani vigyázok rá.

Ő meg lazán átlepte azt a határt, hogy megbánt.


És bizonygatja a szerelmét.

2022. ápr. 4. 19:58
 3/6 A kérdező kommentje:
*az
2022. ápr. 4. 19:58
 4/6 A kérdező kommentje:

*és ezek után bizonygatja a szerelmét.

Minek bizonygatja ha nem szeret?

2022. ápr. 4. 20:00
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Lehet, hogy szeret, a lekezelő stílusa nem zárja ki, csak azt hiszi, hogy megteheti ezt veled valamiért. De tökmindegy, ha kiábrándultál, akkor csak az idődet pocsékolod vele.
2022. ápr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen típusok, akik nem tudják kimutatni az érzéseiket, meg akik a hozzájuk legközelebb állókkal veszekednek. Lehet, hogy tényleg szeret, hogy szerelemmel-e, nem tudom, de ez nem is annyira lényeges, hogy meglegyen a rózsaszín köd. Szóval igen, könnyen lehet, hogy nagyon is szeret, de nem egy ilyen ember mellett jó kapcsolatban élni, akinek ilyen hirtelen a természetes, hogy nem tudja kontrollálni magát, és odamondogat csúnya dolgokat.

Ez nagyon nem jó, keress olyan embert, aki finom, halk szavú, kulturáltan fejezi ki magát, nem veszekedő típus, hanem inkább nyugis.


Persze, hogy lehet, hogy amiatt nem vagy már szerelmes, mert ő nem az, vagy nem tudja kimutatni. Kiábrándító, ha nem kölcsönös a figyelmesség, gondoskodás.

2022. ápr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!