Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan aki életkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki életkor miatt el kellett utasítani egy férfit?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 5. 10:21
 1/9 A kérdező kommentje:
Tanuljatok már normális válaszokat adni! Ez egy normális kérdés és érthető akinek nem tetszik ne írjon!
2022. ápr. 5. 10:28
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Igen, sajnos fiatalabb volt nálam 15 évvel. Ő 23, én 38.
2022. ápr. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan számtalanszor hogy elutasítottam a kora miatt valakit. De olyan nem hogy "el kellett". Lehet rosszul értelmezem a kérdést, de ez az "el kellett" nekem úgy jön le hogy pl 25 éves vagyok és a pasit max 35-nek nézem és tetszik is de megmondja hogy 50. (Amúgy ilyen csodával még nem találkoztam :D) Azt hiszem ez lenne az el kellett utasítanom a kora miatt helyzet. Hogy hiába néz ki jól, mégiscsak 20-25 évvel idősebb, na... Gondolni kell a jövőre is.
2022. ápr. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kiírtam a szexpartner keresőre, hogy max 38 éves korig érdekelnek a pasik, (én voltam akkor 23) erre minden nap kaptam az üvöltő hangú leveleket, hogy a kor az csak egy szám, és egyedül fogok megdögleni, és hogy a büdös P*csába érzem magam felhatalmazva arra, hogy őket a tökéletesség netovábbját elutasítom, 50-60 éves férfiaktól.

Na mondanom se kell hogy rohadt gyorsan töröltem magam.

Azóta se mentem se szexpartner kereső se társkereső közelébe.

2022. ápr. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen. Egy játék kapcsán ismerkedtünk meg, én 20 éves egyetemista voltam, ő 16 és fél éves, tizedikes. Inkább rajongásnak vettem.


Ma már ennyi korkülönbséggel nem lenne bajom, de akkor még soknak véltem

2022. ápr. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
amikor a férfi idősebb az jobban működik mint a nő.
2022. ápr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen nincs ezen a bolygón. Még ha illegális, akkor sem kell elutasítani.

Nincs elutasítási kötelezettség.

2022. ápr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
16%
13-24 felállásban ismerkedtünk meg. Tetszett, nagyon, de nyilván nem csináltunk semmit egymással, nem is láttam rajta, hogy nyitna felém. Minden héten 2x találkoztunk egy nagyobb csapatban, közös hobbi miatt, így láttuk egymást bőven. Amikor 16 voltam, akkor kezdett feltűnni, hogy hiába volt 1-2 barátom az évek alatt, valahogy minden szakítás után újra meg újra rá kezdek el gondolni. 18 éves voltam, amikor elkezdett ő is nyitni felém, pár hét alatt összejöttünk. Akkor mondta el, hogy évek óta miattam van egyedül és csak reménykedett, h nem szedek össze senki komolyat addigra. 30 éve együtt vagyunk. 😊
2022. ápr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
34%
#8 Ez nagyon szuperül hangzik, sok boldogságot :)
2022. ápr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!