Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan értessem meg vele amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg vele amit mondani akarok, ha a szó nem elég?

Figyelt kérdés

Azt mondta barátnőm hogy úgy érzi hogy jobban szeretem őt bizonyos helyzetekben vagy ha egy bizonyos módon viselkedik.


Azt elmondtam neki hogy ilyenkor közelebb érzem magamhoz, mert nekem ez a " viselkedésmód" alap és úgy érzem nem csak rám hárulnak a dolgok.

Elmondtam hogy az a fajta " viselkedés kell" ahhoz hogy szintet lépjünk.


Ezeknek a beszélgetéseknek mindig az a vége h ő durcás lesz és megsértődik.

Már sokszor kérdezte miért nem jegyzem el, ő nem érti stb..de ezt már hiába mondtam nem érti..


Pedig talán nem kérek sokat, legyen kicsit igényesebb és háziasabb,illetve figyeljen oda a dolgokra mert úgy érzem nem számíthatok rá aki ha kell segít ..


2022. ápr. 7. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

Feltételhez szabod, hogy akkor szereted és akkor jegyzed el, ha a neked megfelelő módon viselkedik. Ezt mégis hogyan gondolod?! Otthagynálak a francba!

Keress magadnak megfelelő robotot, őt pedig hagyd, hogy úgy éljen, ahogy neki jó.

2022. ápr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%

#1 Még szép, hogy feltételekhez szabom, hogy megkérjem a kezét valakinek. Csak azért még nem kérem meg senki kezét, mert jól néz ki pucéran és dugtunk egypárat meg jól érzem vele magam a partikban.


Én egy olyan lány kezét fogom megkérni, akiről az az érzésem, hogy na, őt akarom, hogy a leendő gyerekeim anyja legyen. Egyelőre nem találkoztam ilyennel, de ha majd találkozom, nem fogok habozni.

2022. ápr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2-es! Nem arra gondoltam, amit leírsz. Nyilvánvalóan az ember azt kéri meg és veszi el, vagy megy hozzá feleségül, akivel szinkronban van, szereti és jól érzi magát vele. Viszont ebbe nem fér bele, hogy erőszakkal megváltoztassuk a másikat olyanra, ami nekünk tetszik, pedig ő alapjában véve nem ilyen. Persze lehet kompromisszumot kötni, de nem ilyen zsarulás-szerűen, mint ahogy a kérdező leírja. Senkit nem lehet akarata ellenére megváltoztatni.
2022. ápr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Ne haragudj egyes de eszem ágába nem lenne egy olyan embert eljegyezni aki igénytelen magára és a környezetére. Lehet sértődni duzzogni de kérdező ha nincs változás nem érdemes ezt a kapcsolatot erőltetni. Úgy is mindig az lesz a vége hogy te folyton szekálod őt és megbántod szóval te leszel a hibás. Holott alap dolgoknak kellene lennie ezeknek.
2022. ápr. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 szerintem ebben igazad van, én sem próbálnám megváltoztatni, egy idő után otthagynám, nekem sincsen végtelen időm a családalapításig, nem akarok 70 évesen a gyerekem érettségijére botorkálni.
2022. ápr. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem illetek egymáshoz. Ennyi.
2022. ápr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

Nem igénytelen a lány, csak két munkahely mellett nincs ideje minden egyes nap még otthon is csicskázni.

A kérdező meg elmebeteg. Évek óta írogatja ki ezt a kérdést, csak mindig költ rajta kicsit, hogy a csajt rossz színben állítsa be.

2022. ápr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele!Ha neked így nem jó és meg akarod változtatni,nem szereted!
2022. ápr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
Már megint
2022. ápr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Idomítani nem lehet egymást.
2022. ápr. 8. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!