Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor tényleg én vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor tényleg én vagyok a bunkó?

Figyelt kérdés
Sokszor előfordult már ez. Elmesélem a barátnőmnek, hogy csinálok valamit, de a részleteket általában kihagyom, nem szeretem feleslegesen ezzel terhelni a másikat, ha érdekli majd rákérdez. Pl csak annyit mondok, hogy főzök, de nem teszem hozzá, hogy mit. Amikor később kiderülnek dolgok, akkor rákérdez, hogy miért nem mondtam neki (pl hogy konkrétan mit főztem). Ekkor ha azt válaszolom, hogy "nem kérdezted", "nem nagyon láttam, hogy érdekelne", akkor megsértődik. Tényleg én vagyok ilyenkor a gúnyos?
2022. ápr. 7. 15:35
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

A másik eset: egy igen/nem választ nem hajlandó megírni 5-6 órán keresztül. Eközben történik velem valami fontos, amit megosztanék vele, de minek, ha az előzőre sem válaszolt. Ekkor is számon kér, hogy miért nem szóltam neki.

De minek írtam volna egy sokadik üzenetet arról, hogy mi van velem, ha az előzőkre sem reagált?! Én vagyok a bunkó azért, mert szembesítem vele, hogy azért nem tud rólam kb semmit, mert nem is érdeklődik?

2022. ápr. 7. 15:39
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
A leírás alapján mindketten elég gyerekesek és/vagy frusztráltak lehettek.
2022. ápr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én miben?
2022. ápr. 7. 15:41
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát... az se jó ha harapófogóval kell kihúzni minden információt. Nem vagy te titkosügynök.
2022. ápr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem direkt írok így, de már frusztrál, hogy ilyen érdektelen. Én érzem kellemetlennek, hogy olyanokat mesélek, amikről úgy érzem, hogy nem érdekli
2022. ápr. 7. 15:47
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az efféle párkapcsolati konfliktusokban az efféle "kinek van igaza?" jellegű kérdések vesézése az égvilágon sehova sem vezet. Méghozzá azért nem, mert a saját szempontotokból mindkettőtöknek igaza van. Más a felfogásotok, mások az elvárásaitok. S egyébként is ha téged "bunkónak", vagy a barátnődet "hisztisnek" minősíti bárki is, az a helyzeten semmit nem változtat. Attól senki nem fog ugyanis megváltozni, hogy negatív cimkét ragasztunk rá. Cimkézések helyett azt kellene eldöntenetek, hogy tudjátok-e tolerálni egymást vagy sem.
2022. ápr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztó gyerekes vagy. Az a bajod, hogy nem nyújt be külön kérvényt, meg nem könyörög minden információ morzsáért. Persze, hogy nem tudtok beszélgetni, ha szánt szándékkal tartod vissza az információkat. Rettentő frusztráló, mikor valakiből minden szót harapófogóval kell kihúzni, hamar belefárad az ember. Nem neked kell eldönteni, hogy őt mi érdekli, majd ő eldönti. Elmondod neki, hogy főzöl, mit főzöl, miért azt főzöd, stb, és így lesz egy csomó minden amire tud reagálni, tud kérdezni.
2022. ápr. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem bunkó vagy, hanem olyan kapcsolatot erőltettek, ahol nem illetek össze.
2022. ápr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ő is nemtörődöm, de te is beismered, hogy gyerekes és játszmázós vagy. Itt két sértődős gyerek kommunikációját láthatjuk. A probléma megoldására fókuszálj inkább, azzal, hogy megbeszéled a pároddal, nem pedig önigazolást keresel magadnak az interneten idegenektől.
2022. ápr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
El kell mondani mindent is…
2022. ápr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!