Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a nő nem törekszik arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nő nem törekszik arra hogy sűrübben találkozunk De én akarom és igénylem de mindig van valami kifogás, nekem a 2 hét az sok Valami hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 7. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem teljes a mondat.
2022. ápr. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A barátnője csak 2 hetente hajlando randizni.

Kedves kérdező! Ez azt jelenti, hogy neki ennyi bőven elég belőled. Ebből csak az derül ki, hogy ő nem szeret Téged igazán, bármit is mondd, jobbat érdemelsz nála.

2022. ápr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez egyértelmű.

Nincs szerelem az ő részéről, ez biztos.

Aki szerelmes, az 1-2 napot is nehezen bír.

2022. ápr. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3 Azt írta nekem

3 hónap után először barátként temintettem rád de kezdek beléd szeretni ÉS ETTŐL FÉLTEM!!!!

2022. ápr. 8. 16:33
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mem tudom.

Így akkor érthetetlen az egész.

Az biztos, hogy ha valaki szeret valakit, akkor szomjazik a társaságára is.

Igyekszik minél többet vele lenni.

Én fiatalon, volt hogy éjjel dolgoztam, lefekvés nélkűl egyből mentem a szerelnemhez az üzletbe ahol eladó volt. 🤷‍♂️

2022. ápr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Olyan nem lehet hogy attól tart ha sokat találkozunk csökken a vágy így meg fent tudja tartani az érdeklődést
2022. ápr. 8. 18:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Inkább az a valószínű, hogy tudja, hogy hosszútávon nem lehettek együtt valamiért, pl. eltérő jövőbeni tervek, nagyon más személyiség, egyéb zavaró tényező, ezért félt attól, hogy belédszeretett. Mert így nehezebb lesz számára a szakítás, ha majd oda kerül a sor.

Együtt vagytok még?

2022. szept. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!