Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez bántalmazó kapcsolatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez bántalmazó kapcsolatnak számít? Hogyan lépjek ki?

Figyelt kérdés

Egy eve vagyunk egyutt. A barátom ha ingerult, nagyon sokszor rajtam tolti ki a dühét, akkor is, ha en segiteni szeretnek neki. Többször majdnem szakitottunk emiatt. Velem kiabal, ideges, csúnyan beszel. Barmi gond van, nem tud elvonatkoztatni, a vegen mindig en leszek a hibas, olyannal is, amihez semmi közöm. Szinte orjong, megijedek ilyenkor. Meg idegesebb lesz, ha szova teszem, hogy en csak segiteni akarok, semmi közöm a helyzethez, ne rajtam toltse ki. Szerinte en nem is akarok segiteni, hanem direkt idegesitem, "basztatom", nem fogom fel a problemait Probalom lenyugtatni, borzasztó nehezen, de sikerül, utana bocsanatot ker. De erzem, hogy en ezt mar nem birom tovabb. Mindig megfogadom, hogy a következő ilyennel elhagyom, hiszen nem is tettem semmit, sot, támogatom, megis ezt kapom. Megsem birom megtenni. Miért lehet ez? Mit tanácsoltok?


24l


2022. ápr. 8. 20:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Már rég ki kellett volna dobnod.
2022. ápr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Elnezest az ekezetek miatt, telefonrol irok. Megint egy ilyen történt, csak ketsegbe vagyok esve. Attol is, hogy elhagyom, attol is, hogy igy marad.
2022. ápr. 8. 20:41
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

Komolyan nem értem ezeket a kérdéseket. Önmagadat is minősíted ezzel ha egy ilyennel vagy.

De ez is csak a szokásos nyígás, péntek este jöttél kicsit sajnáltatni magad.

Ha neked ez nem lenne jó már rég kidobtad volna.

Ezek a történetek mindig ezt takarják.

2022. ápr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal menekülj, mert ez csak rosszabb lesz.
2022. ápr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Fogsz egy bőröndöt. Vagy kettőt. Belepakolod a holmijaidat. Kimész az ajtón, bezárod magad mögött. A kulcsot bedobod a postaládába. Elmész a szüleidhez/barátnőhöz/rokonokhoz. Telefonról, közösségi platformokról, csevegőalkalmazásokról törlöd és tiltod.
2022. ápr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Félsz, hogy nem találsz jobbat?
2022. ápr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szerelmes voltam bele. Meg most is szeretem, csak erzem, hogy ez mar nem jo, egyre jobban. Felek, hogy egyedül maradok, felek a szenvedestol. Vele terveztem mindent. Nem birom ravenni magam, nem tudom, hogyan kene, pedig tudom, hogy ez a helyes
2022. ápr. 8. 21:09
 8/13 anonim ***** válasza:
47%

Nem mondanám annak, viszont neki indulatkezelési problémája van, amit kezelni kellene. Ha ő ezt nem látja be, ezen nem akar változtatni, akkor kénytelen leszel úgyis elhagyni.

24 évesen 1 éves kapcsolatban ezen nem sokat gondolkodnék, repülne, nem akarnám megvárni, hogy hátha megváltozik! (Pszichológussal is évek kérdése.)

2022. ápr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mégis milyen szenvedéstől félsz, mikor most is szenvedsz???
2022. ápr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#7

És akkor most mi mit tegyünk itt? Csodát? Az nem lesz. Ideje felnőni végre és megtanulni egyedül is lenni. De ehhez kellene akaraterő is, neked az viszont nincs, max. a jajgatásra. De arra nagyon.

2022. ápr. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!