Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjemet hogyan tudnám leállít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemet hogyan tudnám leállítani a gyúrásról meg az ampullákról?

Figyelt kérdés

Egy éve mintha kicserélték volna.36 éves,elkezdett a haverjaival edzeni járni.Következő hónapban már hordta ezeket a vödröket haza, amiben kitudja milyen porok voltak.ez tartott úgy két hónappal ezelőttig, most már tablettákat meg valami ampullás cumót szed.Nagyon megváltozott.Vállalkozó van rá pénze, de azóta még feszültebb,idegesebb.Sokszor látom a cégnél is ordibálni.Közösségi oldalon egy csomó új konditermis ismerőse lett, azt se tudom kik azok, meg állandóan sok lány a teremből like-olgatja a képeit.De azt mondja nincs köztük semmi.Már őszre versenyre is akar menni.

Egyszerűen nem értem honnan ez a változás.Sok veszekedés volt már ez miatt.

Akinek a párja járni gyúrni vagy mellette mást is csinál, az hogyan viselte?Kapcsolat túlélte hosszútávon?


2022. ápr. 9. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azokban a cumókban van olyan szer, amik tönkreteszik az idegeket.
2022. ápr. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sejtettem én is.
2022. ápr. 9. 10:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják életközépi válságnak. Köznyelven kapuzárási pánik. Túl sok mindent nem tudsz csinálni. Vagy elválsz vagy türelemmel kivárod, amíg lecsillapodik.
2022. ápr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A vödrökkel, porokkal ne foglalkozz, azok csak élelmiszerek koncentrált formában, fehérjék, szénhidrátok, eddig naturál. Az ampullák, pirulák már érdekesebb dolgok. Az mellett, hogy ezek lehetnek illegális szerek, az egészséget tönkrevágják, vagy akár halált is okozhatnak. A piacon, feketén, itt-ott beszerzett cuccok zöme hamisítvány, ki tudja hol készült, mi van benne, senki nem vállal rá garanciát, ha baj van, a dealer tagad, vagy eltűnik. Ezek szteroidok, növekedési hormonok, illegális teljesítmény fokozók. Sokáig lehetne sorolni a testépítőket, sportolókat, akik fiatalon leadták a felszerelést(meghaltak), pedig ők legtöbbször orvosi felügyelet mellett szedik ezeket. Na sok sikert, bár szerintem nem fog menni a lebeszélés.
2022. ápr. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
A szóbeszéd szerint a kukira is rossz hatással vannak, de én nem tudom, sose gyúrtam.
2022. ápr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5# igen, emiatt nincs testépítőknek barátnőjük
2022. ápr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valszeg homokos
2022. ápr. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!