Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A családom megakarja szabni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A családom megakarja szabni kivel legyek?

Figyelt kérdés

Van mellettem egy szép nő, kívül belül az, persze vannak hibái, de olyan aprók a mai világban, hogy ennek ellenére is szeretem.

Viszont a családom nem akarja elfogadni, mivel teljesen más nőt képzelnek el mellém. Ez olyan szinten befolyásolja a kettőnk kapcsolatát, hogy rendszeresen megy a vita ezen.

Én napi szinten többször beszélgetek a családommal, ő viszont teljesen külön is él és ritkán kommunikál a családtagjaival.


Az nem zavarja, hogy tartom a családdal a kapcsolatot, sőt szorgalmazza is, hogy látogassuk meg az apámat vagy többször menjünk az anyámhoz.


A párom azt mondja, a párkapcsolat 2 emberről szól és én hagyom, hogy belefollyon a családom és befolyásolnak engem, mivel azt érzi, családtagjaim előtt közömbösen viselkedtem vele, és lekezelően.


Valóban szeretném ha olykor a viselkedése olyan lenne, mint sógornőmnek. Mert őt nagyon szeretik a családban. Őt egyenrangú ként is kezelik.


2022. ápr. 10. 11:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül nem tini párkapcsolatok kategóriába akartad írni?
2022. ápr. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kérlek, csak írd le mit látsz, így ebből, ugye nekem fontos a családom, ők voltak velem egész életemben, félek attól, hogy ha ezt a nőt választom magam mellé, a családom kiközösít. Viszont szeretem a párom, ezért mondom neki többször, hogy változzon meg, legyen olyan kicsit mint a sógornőm.
2022. ápr. 10. 11:47
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom! Te nem vagy elég érett a párkapcsolatra.

Azt akarod, hogy a párod változzon meg? Tejóég... a csaj helyébe instant kibasználak, hogy anyádnak akarsz megfelelni inkább. Bújj vissza anyuci szoknyája mögé.

2022. ápr. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked jó a barátnőd úgy ahogy van, akkor nem hallgatsz a családra. Nekem azt nem akarták elfogadni, hogy roma a barátnőm, de hát ez van.
2022. ápr. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy lényeges dolgot elhallgatsz: mi baja a családodnak a barátnőddel?
2022. ápr. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nem sokáig lesz melletted ez a nő, aztán megoldódik a probléma.
2022. ápr. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6-os: ilyen hozzáállással semmilyen nő nem lesz mellette sokáig.
2022. ápr. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon gázos. Nézd, ha alapvetően jó a kapcsolatod a családoddal, akkor lehet, hogy lesz egy hosszabb mosolyszünet, de utána visszataláltok egymáshoz.


Merd felvállalni a véleményedet, hogy te ezzel a csajjal akarsz lenni.

2022. ápr. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok bunkó lenni, de őszintén, egy ilyen pasit egyből dobnék. Nekem ez nem hiányzik, felnőtt emberek vagyunk.
2022. ápr. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is dobnálak, egyszerűen ki nem állhatom, mikor azt kell éreznem, hogy nem vagyok elég jó, hogy meg kell változzak bárki kedvéért.


Nem vagy még elég érett, nem szereted eléggé a barátnődet, ez is biztos.


Remélem talál egy olyan srácot, aki elfogadja.

2022. ápr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!