Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis miért gondolta azt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis miért gondolta azt hogy felveheti a telefonom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Röviden összefoglalnám a dolgot. Szóval 24 éves vagyok, nő. Anyukámnak mentális zavara van, ennek következtében kényszeres is. Minden nap reggel nyolckor és este hatkor hív, amit én mindig felveszek. Minden szerdán előbb jövök el munkából, megveszem ugyan azokat a dolgokat, és 5 és fél 6 között megérkezem hozzá. Ez a rendszerünk már több mint 5 éve. Apumám halála óta nagyon rosszul van, és még a gyógyszerek mellett is nagyon vigyázni kell vele. Egyszer mikor a tévéműsorát egy órával későbbre tették annyira összezavarodott hogy ijedtében összetört egy poharat, és elvágta a kezét. Tudom szürreálisan hangzik, de sajnos ez a helyzet.

Na most én 6 randin vagyok túl egy pasival, nagyon szimpatikus, és minden, a tegnap estét együtt töltöttük, emiatt felborult a szokásos rutinom, később keltünk, gyorsan elmentem zuhanyozni, és reméltem hogy végzek nyolcig, de nem sikerült, hallottam a telefont, és megkértem hogy hozza be. Ő viszont út közben felvette, mert látta hogy anyu az. Ezzel azt okozta hogy teljesen megijesztette és összezavarta anyut, oda kellett hozzá mennem, hogy nehogy gond legyen. Én tényleg el akartam neki mondani, de még nem láttam itt az idejét. Ráadásul apu halála óta anyu lényegében fél a férfiaktól, és ez is gondot okoz a párom bemutatásában.

Tudom hogy az én hibám is a dolog, de miért vette fel a telefont? Ezt hogyan magyarázhatom el neki?



2022. ápr. 10. 16:33
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*apukám, ezt elírtam. Elnézést ha van más hiba is.
2022. ápr. 10. 16:36
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Egyáltalán nem a te hibád. Kérdezd meg, hogy ezt mégis hogy gondolta.
2022. ápr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem hiszem, hogy rossz szándéka lett volna. Szimplán csengett és úgy érezte, hogy ha nem veszi fel mielőtt beér a fürdőbe, akkor leteszi anyukád.
2022. ápr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%

Nem akart rosszat, de talán egy picit tényleg tapintatlan felvenni a telefont, főleg, ha azt mondod, még sosem beszélt anyukáddal.

Azért remélem, nem haraptad le a fejét, nem tudhatta, hogy mi a helyzet.

Amúgy mondd el neki azt, amit ide leírtál. Valószínűleg meg fogja érteni.

2022. ápr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
39%
Erre csak ő tudhatja a választ. Az sme mindegy, hogy mikor vette fel. Hány éves a pasi?
2022. ápr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
36%

3-as vagyok. Még annyit tennék hozzá, hogy én például szar előfizetéssel rendelkezem, ezer éve váltani akarok, de sosincs kedvem elintézni. Emiatt mindig rohadt drága egy hívás és mindig igyekszem felvenni ha valaki hív. Épp ezért én kifejezetten örülnék ha a párom mikor meghallja, hogy cseng a telóm odahozza nekem és közben felveszi, hogy nehogy letegyék és én kelljen visszahívjam.

Én a leírásodból úgy érzem, hogy nem bízol a párodban igazán.

2022. ápr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%

Hát azért 6 randi után, hogy még nem voltak bemutatva egymásnak, szerintem igenis tahóság felvenni más telefonját. Ha látja, hogy az anyja, ha nem (sőt). Körülményektől függetlenül.


A férjemnek én is simán felveszem a telefonját, és nem zavar ha ő felveszi az enyémet, de mi házasok vagyunk már 10 éve, az nem ugyanaz azért, mint egy kezdődő románc.

2022. ápr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
55%

Leírom, hogy én miért vettem volna fel... Hívja az anyja a felnőtt lányát, amiből arra asszociálnék, hogy fontos és sürgős. Azt megakadályozandó, hogy idő előtt letegye, felveszem, beleszólok, hogy xy vagyok, zzs-nek az abc-je, ne tegye le, viszem a telefont.


Szerintem a semmi infóból a barátod jóhiszeműen és normálisan járt el. Az, hogy a helyzet spéci és ezt te nem közölted, az már a te sarad. Szóval ezért vette fel, ne forogj rajta, nincs baj.


Az ügy margójára azért még annyi, hogy édesanyád is felnőtt és volt 5 éve, segítséget is kap, gyógyszert is, illene kicsit összébbkaparni magát vagy terápiás módszert váltani.

2022. ápr. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

7-es:

6 randi és már bőven szexelhettek párszor, ha a fürdőbe csak úgy simán beinvitálja a kérdező a párját ha cseng a teló. A szex meg intim dolog, szóval szerintem már kezdődött egy belsőségesebb viszony.

2022. ápr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%
#9. Ben*. A kenőmájas meg a pacalpörkölt a belsőséges.
2022. ápr. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!