Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerinted milyen az érett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted milyen az érett, felnőtt pár, vagy párkapcsolat? Mi számít gyerekesnek?

Figyelt kérdés
Saját tapasztalatok érdekelnek, hogy hogyan vetted észre, hogy valamelyikőtök még nem nőtt fel egy kapcsolathoz, vagy milyen volt, mikor ennek az ellenkezőjét tapasztaltad meg? Kérlek, írj életkort, nemet.

2022. ápr. 14. 02:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Mostanaban gyerekesnek szamit szolni olyanert,hogy az elettarsam minden hetvegen elhuz egesz este es ejjel kartyazni es inni illetve ottalvos horgaszatra vagy turazasokra megy rendszeresen.


Hat ki kellett talalni magamnak is programokat: bulikba jaras, ismerkedes,stb. Inni nem szoktam,de annal jobban el tudom magam foglalni. 😂


Gyerekesnek szamit meg nalunk a masik telojat megnezni es kod vedi. Hat azota az enyemet is es lett is mit vedeni. 😂


N

2022. ápr. 14. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Pl ha vitázunk rögtön hívja az anyját, majd az ő szavait mondja vissza nekem. Keménykedik 5-10 percet (most már elég/szakítsunk/mindenki menjen a maga útján/stb), majd mivel nincs hatása térden állva könyörög hogy bocsássak meg.
2022. ápr. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekes: nem lehet semmit megbeszélni,csak neki lehet igaza, és bevágja a csúnya nagy hisztit ha más az álláspontod


Érett: meg tudtok mindent,de tényleg mindent beszélni, érdekli egymást a másik fél épkézláb érvei, nem vezeti át a vitát személyeskedő sértegetés sorozattá, illetve nem csinálja azt amit a kettes válaszoló írt.

2022. ápr. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én azon agyalok hogy vegyunk ki alberletet gyűjtsünk házra, mindekozben ő meg: neki tetko kell es playstationre ruház be. Es 40 éves férfi.

Ja de felőle vehetek házat meg fizessem és majd ő abban playstationozik(amit már meg is vett) Kb így képzeli el a parkapcsolatot es a legnagyobb gondja a kocsija.

2022. ápr. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekes: amikor a 49 éves pasi megsértődik, mert megkérem, hogy vegyen fel tiszta pizsamát mert a használt már hóót büdös és utána 1 hétig nem szól hozzám.
2022. ápr. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

Akkor gyerekes valaki szerintem, ha


1. Nincsenek jól definiált céljai az életben, hogy mit akar elérni; és

2. Nincsen egy nagyjából kidolgozott cselekvési terve ahhoz, hogy a céljait hogyan valósítsa meg

3. Ha a fentiek közül mindkettő megvan, akkor még akaraterő és intelligencia is szükséges ahhoz, hogy a tervek szerint cselekedjen, vagy, ha a szituáció változik, akkor ahhoz alkalmazkodjon és készítsen B vagy C tervet.


A célok és a hozzá vezető út bármi lehet, csak reális legyen a terv, nyilvánvalóan.

2022. ápr. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kedves 4-es…40évesen ilyen? Én meg a 30 évesemet várom hogy megemberesedjen végre és ne csak a hülyeségek érdekeljék kizáróan…

Mióta vagytok együtt?

2022. ápr. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is gyerekesnek gondolnám…30 éves, nálam élünk…(építkezés előtt áll amit az apukája ostoroz, őt annyira nem érdekli)A testépítés a nyári programok, bulik, autózás! Kizárólag ez érdekli, nagy ritkán(havi 1x) már azért megemlít mást is, de napi szinten 20x minimum ezekről van szó kizárólag!
2022. ápr. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azt még elfelejtettem hogy a facebook insta és tiktok is nagyon fontos…meg a posztok meg a lájkok(de csakis a hülyeségeket posztolgatni egy nap többször a haverok falára meg a napjára)
2022. ápr. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%

4.vagyok lassan 2 éve vagyunk együtt még azt a "laza életmódot" éli. Szórakozunk haverok, barátok, kirándulás, nyaralás, vizisí.


Mivel nemigen látok benne felelős társat/apát ugy nagyon én sem erőltetem a közös ingatlanozást vagy ilyesmit vele..


Pont tegnap sértődött meg azon hogy kerekperec megmondtam neki(valami filmet neztunk épp es reklam ment babákrol stb), hogy vele nem is lehetne ilyenben agyalni, mert nem való neki gyerek, ő egyenesen "életellenes" habitudú, családi elettel összeférhetetlen vag nem egyeztethető1🤣 ebbe a mondatba tegnap is belekavarodtam en agyonröhögtem magam, ö meg sértődötten kerdezgetett hogy nem tartom felelősnek, családba valónak?🤣

Aztán megnyugtattam, hogy ja lehet az majd lehet valaki mással, lehet csak velem nem megy neki.

Na ezen is megsértődött hogy de ő velem tetvez en meg nem vele??


Mondtam nem is csaladtervezés miatt vagyunk egyutt tudtommal. Hanem csak szerelemből.


Jo kis beszélgetes volt🤣

2022. ápr. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!