Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek . Segiten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Avokaddo kérdése:

Nem tudom mit tegyek . Segitene valaki?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom , a barátommal majdnem két éve együtt vagyunk/voltunk. Két kb hete kicsit megváltozott. Nem nagyon ereztem hogy szüksege lenne ram es ugy probaltam ereztetni vele hogy nem foglalkoztam vele en se igy elhidegultunk. Ezalatt a majdnem két év alatt minden nap egyutt aludtunk en tanulok ő dolgozik ket eve este reggel talalkozunk a hetveget egyutt toltottuk felvaltva egy heten nálunk egy elhéten náluk vagyunk, nagyon osszevoltunk nove tisztaban voltunk masikkal , en nagyon azt ereztem o az igazi elmondasa szerint o is igy erzett. Neki elottem hosszasabb ideig nem volt senkije nem is akart senkit a multban volt egy negy eves kapcsolata . En lettem a kivetel es ez megtobb bizalmat adott hogy kulonleges vagyok a szamara es azt mondta velem mas. 5napja kibukott az elmult ket elhidegulese es az elozo veszekedeseinkhez kepest egy beszelgetes zajlott le. Teljesen mas volt bizonytalan volt tétova es ugy ereztem valami nem oke az erzeseivel velem szemben. En felajanlottam hogy ha tenyleg egyedul szeretne lenni en nem tartom vissza szeretem annyira hogy elengedjem kertem hogy ne sajnaljon meg es hogy tisztazza mit szeretne es ha kell akkor egyedul magaba. Vegul csak maradt es masnap reggel elmondta hogy szeret ebben biztos es a kozos jovonket is felhozta amit azota tervezunk hogy egyutt vagyunk. Eroltettem hogy jobb lenne ha most kicsit egyedul lenne de azt mondta nem tud itt hagyni es ha nem megyek vele akkor a nyakamon marad jo ertelemben. Elmentunk hozzajuk mert az a het kovetkezett majd ugy ereztem mintha szamara semmi nem tortent volna annak ellenere hogy allitotta hogy helyre hozzuk hiszem sokkal durvabb dolgokon is atmentunk mar . Ezekutan eszre vettem hogy kicsit nosztalgiazik olyan dolgokat csinalt mint mikor egyedul volt anno apro dolgokat. A masodik napon náluk leultem vele megint beszelni es elmondtam hogy nem erzem hogy helyre akarna hozni. Azt mondta nem tudja mi van vele de nem erez semmit. Mondtam hogy vigyen haza es addig addig hogy olyat mondott hogy o mar nem ugy szeret mint regen . Kerdezgettem mi valtozott mert semmilyen teren nem volt gondunk a nehai veszekedeseken kivul de az minden kapcsolatban van, tudtuk hogy ez egy nehezebb idoszak lesz mert sokat kell tanulnom o meg elkezdett edzeni ezert kicsit eltavolodtunk. Egyszer azt mondta maskor mast azt mondta felt kimondani nekem hogy mar nem szeret ugy. Nem erzi mar azt . Ugy ereztem nem ismerem teljesen mas ember volt, haza hozott. Meg irt mikor haza ert , hogy jol leszek e megigerem e azt mondtam meg mondtam hogy a jovoben ha mar nem akar velem lenni ne feljen kimondani ha szeret vagy nem valakit. Erre azt mondta hogy varjak atkell gondolnia mindent es megigeri irni fog . Ez kedden volt ma csutortok van. Nehez mert nalam nem valtozott semmi ugyanugy szeretem nem befolyasolt az hogy eltavolodtunk es kevesebbet vagyunk egyutt. Kicsit hirtelennek erzem . Ha meg regebb ota gyult benne ez az egesz akkor hogy tudott olyanokat mondani hogy szeret es becezgetni? Ha magat is becsapta volna , akkor se latszott rajta ket hettel ezelott szerintem ket het alatt ez nem lehetseges , de az is lehet hogy csak nem tudom elfogadni mert faj. Olyan helyzetben vagyok hogy meddig varjak mig irni fog? Addig szenvedjek. Szeretnek velemenyt mert az en fejem nem tiszta hogy mit tegyek. Es a tavolsagtol hogy nincs velem es nem latom egyszer sem ,csak megjobban azt erzem mennyire szeretem.

2022. ápr. 14. 13:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%

5 mondatba szivi, 5 mondatba.

Így el sem olvasom ezt a hablatyot.

Lényeget!

2022. ápr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Őszintén csak gondolkodok de sok maradt a kérdőjel és minél hamarabb szeretném tudni hogy vége vagy sem.
2022. ápr. 14. 13:58
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem hagytál ki semmit?
2022. ápr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hat ugy remelem kicsit tisztabb valaszt kapok ha mindent leirok, mert eleg bonyolult igy is
2022. ápr. 14. 14:03
 5/20 anonim ***** válasza:
97%

Vége.

Aki tétova, meg gondolkodik valamin az nem biztos magában.

És ha ennek csak egy porszeme is felvetődik, az már régen rossz.

Ez a kapcsolat lefelé megy.

Idő kérdése ahogy kifutódik és végleg leépül.

2022. ápr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Áu
2022. ápr. 14. 14:09
 7/20 anonim ***** válasza:
97%

Bonyolult dolgok egyszerűen, mert nem olvastam el.

Szeret? Szereted? Ha két igen akkor akkor keress megoldást a problémákra. Ha egy nem akkor szakítás.

2022. ápr. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ennek a kapcsolatnak vége, koncentrálj a felejtésre.
2022. ápr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Azt allitja nem ugy szeret mint regen, csak nem ertem a szerelem hogy mulhat el, ha ennyire odaig vagyunk erte két éve nem kivankozunk senki más mellé és azt várjuk hogy együtt legyünk. Sose eroltettem ra semmit hozza tennem , sőt...mennyi ido alatt mulhat a szerelem ennyire minden jel nelkul?
2022. ápr. 14. 14:15
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

9. Mert a szerelem csak egy kémiai folyamat?

A hosszú távú kapcsolatokat nem ez tartja őssze.

Ha nála elmúlt hát elmúlt. Szakitás, és probálj túllépni rajta.

2022. ápr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!