Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok elég jó?

Figyelt kérdés
Magamról és róla: Fiatalok vagyunk.. én 19, ő 24. Annó 16 coltam mikor összejöttünk ő meg 22. (Azért választottam idősebbet mert érett párt szerettem/szeretnék). A kapcsolatunk elején nagyon sok vita volt abból hogy más csajokat nézett mentegetett le. Egyik alkalommal megkérdeztem mi az a kép amikor együtt néztünk valamit és azt mondta mosolyogva hogy én...nyilvánvalóan nem én voltam rajta.. kértem hogy mutassa meg ő meg nem akarta.. Másik alkalommal egy másik instát csinalt ahol mindenféle mocskot mentegetett le..stb Volt exel is probléma de nem az most a lényeg. Tehát a sok veszekedés után, és hogy elmondtam így nekem bocs de nem kell azt hittem végre megértette.. Legutóbb mikor vele voltam jöttek neki twitteren értesítések de nem igazán láttam, csak fura volt..most viszont láttam hogy képernyő videóval lementette ahogy egy csaj rázza a seggét..ez a videó a törölt elemek közt volt. Twitteren semmi előzményt vagy másik fiókot nem találtam. Nem értem miért teszi ezt velem, mikor ha nem vagyok épp nála akkor telón oldjuk meg, tehát videó, képet is lát rólam.. Próbálok mindig a kedvében járni. Elkezdtem edzeni is ( vékony vagyok, viszont nem nagy idomokkal). Azt mondta hogy nem kell, meg felesleges nekem. Küldtem csajok fenek3ről képet hogy ez nem tetszik neked? Erre: nem, nekem nem tetszik ez. Neki az enyém kell.. Szóval hát teszek azért hogy jó legyek, és nem hanyagolom el sose! Sose mondom hogy nem szeretnék szeretkezni. ( Nem a fadarabb típus vagyok, és nem kényszerből nem utasítom el). De most árulásnak érzem ezt az egészet és nem tudom még mit művelt. Nem tudom mi tévő legyek, mert úgy érzem össze feküdni vele már nem nagyon van kedvem így. Kérlek ne írjatok azt hogy pasiból van meg mindenki megnéz mindent, meg hasonlókat. Én nekem ez nem fér bele, részemről a kapcsolat eomlásához vezet, ennyi. Nehéz így tisztelnem, vagy hogy összebújjak vele..Nem tudom mit tegyek. Ha elmondom neki nyilván veszekedés lesz. Ha nem ez a kapcsolat elkezd romlani és hát folyton arra fogok gondolni hogy most is mást néz. Én küzdök ezért a kapcsolatért ahogy sokazor megtettem, de nem tudom érdemes-e még ha nekem ez akkora fájdalmat jelent hogy nem rudok megküzdeni vele. Mégis mi nem jó bennem? Ha próbálok mindent bele tenni, miért nem vagyok még úgysem elég?

2022. ápr. 14. 22:04
A kérdező szavazást indított:
Szakítsak
Maradjak vele
34 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Jajj te..
2022. ápr. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
83%
Elég vagy. Csak ő nem lát problémát abban, hogy más csajokat néz. Emellett szerethet téged,lehet hűséges is, ezt kellene megértened. Ha sikerül felfognod akkor jó, ha nem akkor meg szakírs és keress olyat aki megfelel az elvárásaidnak.
2022. ápr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
#2 A milliónyi beszélgetésünk során mindig elmondtam mennyire bánt és hogy hat rám. Fordított esetbe neki se tetszene ezt ő mondta. Most vagy megbeszéljük és lesz ami lesz. Esetleg szakítás. Vagy magamban tartom és szenvedek..esetleg megcsalom akkor.. én majdnem 3 évig küzdöttem és sosem csináltam semmi hozzá hasonlót se! Tehát ha nem fogja fel, akkor vagy észhez tér, vagy vége lesz, vagy találok valaki mást közbe és elhagyom. Ha ennyire nem értékel és nem számít neki a szívem világa, akkor megnézheti magát ha az lesz.
2022. ápr. 14. 22:21
 4/28 anonim ***** válasza:
85%
Szóval nem tudod magad túltenni rajta -> szakíts.
2022. ápr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts, ezt már teljesen felesleges tovább húzni. Sokszor beszéltetek már erről és pontosan tudja, hogy ez zavar téged, de annyi volt rá a megoldása, hogy próbálta titokban csinálni. Mindegy hányszor hozod még fel, ő nem lesz olyan, mint amit te szeretnél.
2022. ápr. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
46%

Neki Senki se lenne elég” szerintem… van aki ilyen típus”. 🤷🏻‍♀️

Te meg az a típus vagy akit ez zavar.

Két véglet, kb az akarok gyereket/~\ nem akarok gyereket….

És bármi olyan dolog, ami a másikban fájdalmat okoz, a másik lesz*rj*… ott szerintem felesleges tovább húzni…

2022. ápr. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
83%

Ha közölted, hogy ez téged zavar és számodra bántó, és ennek ELLENÉRE csinalja, akkor nem szeret és nem is tisztel, egyik nincs a másik nélkül.

Nem lenne kevesebb energia nem nyomni egy qurolikeot egy kepre, mint igen?

Teljesen rendben lenne, ha csak nezegetne ilyen tartalmakat, de ég a likeolas szerintem baromi megalázó. Biztos nem lennék együtt ilyennel. Félre értés ne essék, szerintem az is borzasztó szánalmas, amikor szingli pasik csináljak vagy kommentelnek egy egy ilyen kép alá.

2022. ápr. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
88%

"Annó 16 voltam mikor összejöttünk ő meg 22. (Azért választottam idősebbet mert érett párt szerettem/szeretnék)."

Nem sikerült. :D Bármikor találsz ennél érettebb 18 évest.

Túl fiatalon kezdted a komoly kapcsolatot, azt kell mondjam, és sajnos nem a megfelelő emberrel. Ezért most fogalmad sincs mi lenne a normális, mert ebbe "nevelődtél bele", és teljesen meg vagy zavarodva, hogy mégis rosszul esik.


Nem tudom kik mondják neked, hogy "pasiból van meg mindenki megnéz mindent, meg hasonlók". Gondolom hasonlóan "érett" személyiségek lehetnek, ha nem fogják fel, hogy észrevenni a szembejövő idomokat, de civilizáltan, csendben továbbmenni egészen más kategória, mint folyton csöcsökön meg seggeken lógni, lementeni, belájkolni, nyálcsorgatni. Az utóbbi megalázó, egyáltalán nem általános (bár nem ritka), és teljesen normális hogy kiábrándít téged.

Van akit nem zavar, mert leszarja. Van akit az sem zavar, ha a párjának hiányzik a két első foga, és csulázgat az utcán, meg fingik mellette a kanapén. Azért ne várja már el tőled senki azt, hogy egy kirívóan ocsmány tulajdonság/viselkedés ne zavarjon téged.

Egyébként nem visszavágni kell, az pedig már tisztázódott, hogy szóban nem rendezhető a dolog (nem mellesleg az is gyönyörű, hogy ígérget, de ugyanúgy csinálja tovább és hülyének néz, meg bevallja hogy fordítva neki sem tetszene, de rajtad kb röhög).

Szakítani kell, kislány. És felnőni, megtanulni mi a normális, mi fér neked bele, mit akarsz, mi jó neked, megtanulni elvárásokat támasztani és kiállni magadért. És lehet keresni egy tényleg érettebbet.

2022. ápr. 15. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
#8 Előtte is voltak hát nem mondanám kapcsolatnak dolgaim. Egyszerűen mindig olyat fogtam ki. Mondhatnák sokan hogy még olyan fiatal vagyok, találok mást, csak elkeserít hogy mindenki rosszul bánik velem mikor én megpróbalok mindent megtenni. Nekem mindig is komoly kapcsolat kellett, most is így vagyok. Lehet hogy amit írtál hogy "Túl fiatalon kezdted a komoly kapcsolatot" úgy érted hogy fiatalon már sokat csalódtam? Mert akkor igen, és ezért érzem úgy hogy nem találok majd olyat aki tényleg úgy szeret engem ahogy én őt. Azok akik pedig olyanokat írtak? Hát régebben írtam ki kérdést ide és ilyeneket kaptam arra hogy én nekem ez nem fér bele, sőt.. "akkor menj apácának" választ is kaptam.
2022. ápr. 17. 16:24
 10/28 anonim ***** válasza:
2%
nezz szerintem az idősebb korosztálybol. érettebb vagy a korodnál
2022. ápr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!