Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ugyanúgy néztek ki mint az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ugyanúgy néztek ki mint az exe az baj?

Figyelt kérdés
2 hónapja van barátnőm. Ő szerinte nem de végig néztem a régi barátját az arca az konkrétan egy az egybe úgy néz ki mint én. Egy pillanatra megijedtem, hogy mivan ha ikrek vagyunk. A hajam is hasonló meg az arcom is. És én r*hadtul kiakadtam. Mindenki szerint tényleg hasonlítunk. A barátnőm azt mondja, hogy egyáltalán nem hasonlítok az ő szemébe és őt nem érdekli elmondaná ha igen de sose jutott eszébe. Mit tegyek?
2022. ápr. 15. 15:52
A kérdező szavazást indított:
Sz*rd le és higyj neki. Ne agyalj feleslegesen.
Dobd a lányt tuti a régi palit látta benned.
14 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
🤦‍♀️ Ilyen a zsánere. És akkor mi van? Legalább tudod, hogy külsőre is bejössz neki.
2022. ápr. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Rendben de ne olyanra gondolj, hogy hasonló szem szín stb. Hanem maga az egész arc. Azelőtti barátai nem így néztek ki.
2022. ápr. 15. 15:55
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ő nevén fog szólítani , akkor kezdhetsz aggódni!
2022. ápr. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ilyen sose volt.
2022. ápr. 15. 16:04
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, az biztos, hogy emiatt figyelt fel rád először. De ha jobban megismert, és a kapcsolat működik, akkor mindegy.

Ezzel az erővel most én is váljak el, mert a férjem először azt szúrta ki, hogy jó a se.ggem?

A külső megfog, a belső megtart. A hasonlóság elég volt, hogy meg akarjon ismerni. Most már ismer, és TE kellesz neki. Pedig 100%, hogy belsőre teljesen mások vagytok.


Saját tapasztalatom, hogy hülyeség ilyenen agyalni. Képzeld, én pont azon agyaltam, hogy a férjem exei magas, vékony barnák voltak, én meg duci, szőke és alacsony, akkor biztos nem is tetszek neki. 🤣

Ne csinálj oda problémát, ahol nincs.

2022. ápr. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Persze. Kis hasonlóságból nem csinálnék ilyet. De azért ez, hogy konkrétan életembe nem láttam ilyen embert aki ennyire hasonlít rám.
2022. ápr. 15. 16:05
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Másban is azt érzed, hogy pótléknak akar? Változtatni akart pl. a ruháidon? A szokásaidon? Vagy elfogad úgy, ahogy vagy?
2022. ápr. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
A szokásaimon soha. A ruháimon se ő csak javasolt ruhákat. Ezek után végig néztem a régi barátja képeit a ruhák azok mind olyanok amik rajta nem voltak. Kivéve a legújabb képein de akkor már nem is beszéltek+ azt mondta életébe nem látott olyat rajta
2022. ápr. 15. 16:13
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Na pont ezért utálom az ex témát, néhány pasi akkora ügyet csinál ebből. Meg fogod ezzel őríteni.
2022. ápr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Már szerintem megőrítette, kb hetedik alkalommal írja ki a kérdést a kérdező.

Miért a mi véleményünk számít? Neked kell eldöntened, hogy téged zavar e.

Ha nem tudod elfogadni, akkor szakits és ne irogasd ki nyolcvanszor ugyanazt a kérdést mert UNALMAAAAS!!!

2022. ápr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!