Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vonta vissza a Facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonta vissza a Facebook tiltást 4 év után?

Figyelt kérdés
Lassan 4 éve lesz hogy szakítottunk. Nem a legszebben sőt, de a végén megbeszéltük a dolgokat. Arra jutottunk hogy tiltson le, és így nem fogjuk keresni egymást. Engem nagyon rosszul érintett a szakítás, ő volt az első nagy Szerelmem. Hosszú hónapokba,évekbe telt hogy túl lépjek rajta. Most hétfőn észrevettem hogy vissza tiltott, mivel szembe jöttek a profilomon a régi bejegyzései, amibe megvoltam jelölve. Teljesen le sokkolt, egyből leszedtem mindent az oldalamról és letiltottam. De nem hagyott nyugodni a dolog. Tegnap szülinapom volt, vártam hogy majd írni fog vagy valami, más facebookról. De lassan 4 évig nem írt, nem tudom miért most juthatott eszébe. Itt már éreztem hogy álljak le, ne gondolkozak ezen. De nem írt és feloldottam a tiltást, kicsit meg is bántam. Nem szeretnék én írogatni neki.. Vártam ma egész nap hátha ír, de nem tette meg. Zavart mindig is hogy fent volt még az oldalán egy kép, nem bírtam ki. Rá írtam hogy vegye le, és hogy miért tiltott vissza.. De írtam hogy nem is érdekes. Aztán le tiltottam messengeren hogy ne tudjon vissza írni.. Logikám, de beijedtem. Azóta semmi, így nem tudom látta-e, de a kép még fent van.. Nem tudom miért tiltott vissza és miért nem írt.. Lehet véletlen volt, de az is lehet hogy más van a dologban. Most nagyon parázok, mert mindig én jövök ki rosszul a dolgokból. Már bánom, de 48 óráig még nem tudom visszatiltani, viszont ő már igen. Ebbe reménykedek, de sajnos rá írtam és bánom. Bocsánat elég hosszú lett. A kérdésem a következő miért tilthatott vissza, és miért nem írt akkor egyből ha ez lett volna a szándéka? Ti mire gondolnátok?
2022. ápr. 21. 19:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Unatkozik
2022. ápr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Jezusom mit irogatsz neki meg varod hogy irjon?
2022. ápr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mivel arra gondoltam ha oldott, beszélgetni akar vagy valami. Nem kell megtámadni,te biztos még nem voltál ilyen helyzetbe.
2022. ápr. 21. 19:25
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Jaj dehogynem voltam, csak en nem vartam,hogy irjon. Tiszteld mar magad ennyire.
2022. ápr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A tiltás gyerekes dolog.

Lehet felnőtt a négy év alatt.

Én mondjuk már rég új profilt csináltam volna,ahol nem jelölöm be,aztán kész.

2022. ápr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jobb volt, így. Miatta nem szerettem volna új profilt csinálni. Elvoltunk így 4 évig, ezért nem értem, miért most jutottam eszébe.
2022. ápr. 21. 19:45
 7/12 A kérdező kommentje:
Igazad van 4/6,de mindig vártam hogy felnő, át gondolja a kapcsolatunkat és hiányozni fogok neki. Lehet hülyeség, gyerekes,de most történt valami.De lehet mégis meggondola magát és inkább nem ír. Én többet nem írok neki és hagyom, neki kell lépnie ha szeretne, ha nem így jártam. 4 év hosszú idő sokat változtunk, más emberek vagyunk.
2022. ápr. 21. 19:50
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Tinik vagytok? Nagyon gyerekes ez a kavarás részedről. Egyáltalán miert kell valakit tiltani? Nem állod meg, hogy ne írj rá? Én a cigit nagyon nehezen tettem le, de végül sikerült. Soha senkit nem tiltottam, esetleg töröltem az ismerőzök közül ha nem voltunk egy hullamhosszon vagy simán leállitottam a követését, de meg maradt ismerősnek. Tiltást max. zaklatóknak tartogatja az ember.
2022. ápr. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ő tiltott engem először megbeszélés alapján, 4 évig így is volt. Aztán most hogy oldott, én megijedtem hogy mit akar tőlem és én tiltottam le, hirtelen reakció volt. Nem is értem, bánom hogy ezt tettem, lehet írt volna. De nem is a tiltás a lényeg, hanem az hogy vajon mit szeretne 4 év után tőlem.. Erre kértem tippeket, tanácsot. Nem, nem vagyunk tinik.
2022. ápr. 21. 19:59
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmit nem akar, ne éld bele magad.
2022. ápr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!