Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idõnek kell eltelnie,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idõnek kell eltelnie, hogy a barátnõm szülei befogadjanak a privátszférájukba? Van ahol sosem történik meg?

Figyelt kérdés

A barátnõm egyke és a szülei eléggé zárkózottak. Tudomásul vettek, illetve a nagyobb eseményekre meg vagyok hívva (diplomaosztó, nagyszülõi találkozás), tehát amire a rokonság hivatalos. De pl. karácsonyozni, születésnapra csak a lányukat hívták.

Nekem vannak bátyáim, az én szüleim családtagnak kezelik a párjaikat is, meg a barátnõmet is, viszont náluk én még mindig tartozék vagyok vagy vendég.


2022. ápr. 23. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ők más emberek, mint a szüleid.
2022. ápr. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem tudom, mióta vagytok együtt, de lehet, hogy csak akkor fognak “komolyan venni”, ha màr együtt éltek 5+ éve vagy már van gyerek vagy összeházasodtatok. Vannak ilyen emberek, ha alapvetően normálisan bánsz velük és a lányukkal, illetve nem utálnak valami miatt, akkor csak az idő lesz a megoldás.
2022. ápr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
De irigyellek, legalább nem kell smúzolnod meg a közhelyes kérdésekre válaszolni.
2022. ápr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
nem mennék más szüleihez.. Akarjon megfelelni a bánat.
2022. ápr. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindenki máshogy áll ehhez hozzá. Van aki úgy áll hozza, hogy ha x összejön y-al és mondjuk együtt vannak 3 hónapja, akkor ők már egy komoly PÁR(!!!) és mindenhova párostul hívják őket es a többi.


Van aki meg úgy, hogy egy pár éves "sima" kapcsolatot nem tekint komolynak, mert simán lehet hogy 1-2 év múlva már mással lesz és igazán komolyan csak egy régi élettársat vagy házastársat vesz.


Mindkettőben van ráció is, meg mindkettő érthető is valahol.


Az emberek máshogy állnak ezekhez hozzá, ezt el kell tudni fogadni.

2022. ápr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
meg vannak akik nem minden hétvégén az ingyen kaja miatt mennek a szülőkhőz.
2022. ápr. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!