Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másik lánnyal találkozhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másik lánnyal találkozhat vagy egyedül akar lenni?

Figyelt kérdés

Párommal 5 éve vagyunk együtt és pár hónapja egyre rosszabb a kapcsolatunk. Egyszer megnéztem a telefonját, mert megláttam hogy Snapchaten beszélget. Tudom butaság volt, ezért zárolta a telefonját. Sajnos az apukáját csütörtökön temettük el és mivel egy házban élünk így ez most nehéz időszak neki.

Éjjel 11ig fent marad és folyton pötyög valakinek, mikor megkérdeztem azt mondta nem lehetnek lány barátai?

Tegnap este pedig mondta, hogy vasárnap elmegy egyedül kirándulni. Most ezt nem tudom minek könyveljem el.

Ha szakítunk a munkám miatt csak május 10e után tudok felmondani


2022. ápr. 23. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom. Engem biztosan zavarna, ha a férjem az állítólagos nő barátaival csevegne éjszaka 11-kor. Nekem ez red flag lenne nem is kicsit. Ha baj van, akkor azt ne a csaj haverjaival beszélje meg, hanem velem, akivel fekszik és kel minden reggel. Nálam ez nem lenne tolerálható.
2022. ápr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nekem is gyanús lenne éjjel csajjal pötyörészni. Aztán egyedül kirándulni? Ha eddig nem volt szokása akkor ez több mint gyanús. Nem hinném el. Plusz mi az hogy nem tudsz hamarabb felmondani? Nem mész be dolgozni és kész.
2022. ápr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom, a szakításnak mi köze a felmondáshoz, de ahogy te is írtad, ez már egy elég rossz kapcsolat. Már nincs meg sem az őszinteség, sem a bizalom. (Lehet, hogy okkal nincs.) Hogy ebben ki milyen részben "hibás", azt talán nem is érdemes boncolgatni. Így alakult, és kész. Ha még menthetőnek gondolod, akkor mindenképp őszinte, és mély elbeszélgetésekkel lehetséges ezt megvalósítani, bár én úgy sejtem, ebből már igazi kapcsolat nem lesz.

És nem, nem állítom azt, hogy ne lehetne egy embernek ellenkező nemű barátja. De az, hogy mással beszéli meg, amit veled (is) megtehetne, az semmiképp nem jó jel. Akár barát az a lány, akár több, itt már krónikusan mélyen van ez a kapcsolat.

2022. ápr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%

Azért azt is vegyük számításba, hogy most veszített el egy szülőt. Ilyenkor miért ne vágyhatna valaki egy kis egyedüllétre? Arra, hogy kicsit egymaga megpróbálja feldolgozni a helyzetet?

Ettől függetlenül szerintem ez már menthetetlen, de nem a kirándulás miatt.

2022. ápr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Hagyd most gyászolni, nagyon nehéz neki.

Már pár hónapja baj van nálatok. Ha szeretnéd, hogy újra jó legyen, legyél türelmes és megértő, érezze, hogy mellette állsz.

2022. ápr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Vasárnap eső lesz, de amúgy félrekr, ha még nem.
2022. ápr. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Legyen megértő persze.....de azért annyira nem lehet mély gyász ha feszt ugrik a csaj "barátnak"

Szerintem ez a kapcsolat halott és lehet az is volt már és most másfelé kacsingat. Az tuti hogy ők nem csak barátok és az egyedül való kirándulás sem azért lesz mert egyedül akar lenni hanem 100% hogy a csajjal megy valahova.

2022. ápr. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt mondta, hogy egyedül megy. Ha hazudik, akkor egyértelműen vége.
2022. ápr. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi volt vasárnap, kérdező?
2022. ápr. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Felment Budapestre, de egyedül volt
2022. ápr. 25. 18:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!