Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vigyek ajándékba ha párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vigyek ajándékba ha párom szüleihez megyünk látogatóba? Még nem találkoztunk.

Figyelt kérdés

A bonbont olyan elcsépeltnek érzem, lehet az lesz. De az apukája nehezebb ügy,mert kézenfekvő lenne egy üveg bor vagy pálinka ,de nem iszik soha.

Nos?


Párom hiába kérdezem, szerinte nem kell ajándék ne költsem a pénzem. ( Tudja,hogy nincs sok pénzem de akkorsem illik üres kézzel odaállítani én úgy gondolom )



2022. ápr. 25. 09:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Kávézni kávézik? A volt apósom sem ivott, én valami drágább kávéval szoktam meglepni.
2022. ápr. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%
Kérdezd meg a párod, hogy milyen beállítottságú az apja, például szeret e olvasni és ha igen akkor mit? Mert pl. egy könyv kézenfekvő lenne ebben az esetben.
2022. ápr. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Lehet a kávé akkor jó lesz ,meg anyukának mondjuk egy virág.

Nem ad semmi infót párom, lerendezte annyival, hogy ne költsek meg ne vegyek...

2022. ápr. 25. 09:50
 4/19 anonim ***** válasza:
19%

Vigyél neki egy doboz lőszert a fegyverébe, amit a gangon fog pucolni, miközben vár rátok.

Nálam tökös legény benyomását keltenéd. 😃

2022. ápr. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok legény :D :D én vagyok a nő, azt elfelejtettem írni. Párom családja 300 km.re él, ezért csak most kerül sor a találkozásra.
2022. ápr. 25. 09:55
 6/19 Yoda m. ***** válasza:
38%

Kedves Kérdező!


Azt tudakold meg, h. mindketten kávéznak-e.

Mert, ha igen, akkor elegendő a kávé is... a virágot a férfi nemű szokta vinni az anyának.

Ha viszont, csak egyikük kávézik, akkor olyasmit vigyél a másiknak, ami nem egy porfogó, hanem mindennapi használatra alkalmas.

Akár egy falinaptár, vagy... attól függően, hogy az anya, vagy apa nem kávézik... arra gondolj, h. ~30 évvel idősebb anyaként te vajon minek örülnél. (Lehet esetleg egy fényképalbum is, benne rólatok készült pár db. képpel!)

Vagy a párod, szintén apaként vajon minek örülne, akinek fia már nem annyira közvetlen családtag, mint volt gyermekként.


Szóval fantáziálj... s rá fogsz jönni a leginkább jó megoldásra.


Az ERŐ legyen veled!

2022. ápr. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
46%
#5. Óóh! Ezt főleg azért néztem be akkor, mert általában a fiúk szoktak bemutatkozáskor a szülőknek vinni virágot/piát. Lányoktól ilyet én még az életbe nem láttam.
2022. ápr. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
Házi készítésű sütivel szerintem nem lőhetsz mellé. Az bőven elég, nem kell külön anyukának, meg apukának. Minek vinnél könyvet egy vadidegennek?
2022. ápr. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
96%
Minőségi, díszdobozos tea + kávé. Vagy készíts nekik valami sütit (pl. kókuszgolyó, az kibírja az Utat).
2022. ápr. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
14%
Honnan veszed, hogy tud sütni?
2022. ápr. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!