Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefogytam, ahogy kérte. Akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefogytam, ahogy kérte. Akkor mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, a párom 30. 6 éve vagyunk együtt. A kapcsolatunk elején nagyon jól működött a szex, heti 4-5 alkalom simán volt. Aztán az évek múlásával ez egyre kevesebb lett. Sajnos időközben IR-es lettem, így felszaladt rám 10 kiló plussz. Akkor a párom egyáltalán nem is nyúlt hozzám, már sírva könyörögtem neki, hogy mondja el mi a baj. Végül kibökte, hogy nem igazán tetszik neki ez a plussz rajtam. Kemény diétával es sporttal kb 1 év alatt sikerült leadnom a felesleget. De így sem jobb a helyzet. Hiába veszek szexi fehérneműt, hiába bújok mellé fürdés után az ágyba, ad egy puszit és nyomkodja tovább a telefonját . Állandóan arra hivatkozik, hogy fáradt. Ha van is heti 1 szex, az is maximum 3 perc. De inkább 2 hetente van köztünk bármi is. Azt mondjuk elvárná , hogy én kényeztessem orálisan, de ez sem kölcsönös.

Próbáltam vele erről többször beszélni, de mindig kitér a válaszadás alól. Állítása szerint neki csak ekkora a libidòja. 30 éves életerős férfi, akkor mi lesz így később?

Teljesen tanácstalan vagyok. :( Szeretem , de nekem ez így nagyon kevés . Egy kapcsolatban igenis fontos a szexualitás , nálunk ez meg aligha van. Biztosan nem csal meg, ezt tudom. És emiatt én sem szeretném. De nem akarok “apácaként” élni.


2022. ápr. 26. 14:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy vele?
2022. ápr. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki. Nem szeret már, csak nincs gerince kimondani, arra vár, hogy te lépjél.
2022. ápr. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Nem 10 kilón múlik egy kapcsolat. Vagy ha azon, akkor az annyit is ér. Lehet, hogy te szereted, de ő nem szeret. Sajnos ez van. Tengődhetsz még mellette sokáig, de nem éri meg hidd el.
2022. ápr. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Két opció villant be:

1. A plusz súly csak kifogás volt, valószínűleg elhidegült és-vagy más nő jött a képbe (ez nem jelenti azt, hogy megcsalt -még-).

2. Nincsen egészségügyi gondja a háttérben, amiről szégyell beszélni? Munkahelyi stressz is okozhat libidócsökkenést, ami nem is feltétlenül áll összefüggésben a fizikai fáradtsággal.


Ha nem tudtok, illetve nem hajlandó beszélni a problémáról, el fog sorvadni a kapcsolatotok.

2022. ápr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Elég fiatal vagy ahhoz ,hogy tovább lépj!!!!


F

2022. ápr. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Eddig sem a +10kg volt a gond! Ez kiegyensúlyozott kapcsolatban sosem az.

Felesleges reménykedned, sosem lesz jobb, az, hogy ritkábban van szex az normális, de 6 év még nem indokolja a 3p/2hetet. Ami nálatok most van, az 20 év múlva lehetne indokolt, de ahol minden rendben, ott még akkor sem fordul elő.

28 évesen rá annál a 20 percnél többet nem áldoznék, amíg megmondom neki, hogy nem így képzelem a jövőm.

2022. ápr. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

2 dolog lehet. Vagy már nem szeret és csak jó indok volt neki, hogy kövérnek tart, mostmeg vár valami más indokra. Vagy tényleg ilyen az igénye, esetleg beteg.

Próbáld ki, hogy mit csinál, ha egy kicsit elhúzodol tőle, nem kezdeményezel, csak vagy mellette. A 1-2 hét és kiderül, ha akar téged akkor lehet fog kezdeményezni, ha nem, akkor nincs értelme a kapcsolatnak. Azt te is kibírod amíg kiderül.

2022. ápr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Az utóbbi egy évben elég sok munkahelyi gondja volt/van. Sokszor ideges is miatta, de sajnos ő nem az az ember, aki kibeszéli a gondjait.


Sajnos van nekem is egy ilyen megérzésem, hogy már nem szeret annyira mint régen. Viszont én túlságosan is szeretem. Nem tudom, hogy ezt az egészet valahogy vissza tudnám -e fordítani. :(

2022. ápr. 26. 15:28
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, nem a plusz súlyod volt az ok, pláne hogy írod, le is adtad azóta. Az inkább csak kifogás volt, mert gyáva szakítani.
2022. ápr. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a súlyod csak ürügy volt. 1-2x elfogadható, hogy fáradt, de ha hetekig nem tesz ellene, akkor nem akar szexelni. Azt hogy miért, csak ő tudja megmondani.
2022. ápr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!