Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit akar?

Figyelt kérdés

Amikor megismertem a barátomat, akkor 65 kiló voltam. Nem hagyta, hogy diétázzak, mondván neki így tetszem, és egyébként is inkább még fel kéne szednem magamra pár kilót. Nekem sem volt különösebb gondom magammal, így annyiban maradt.

Nem amiatt amit mondott, egyszerűen csak nem figyeltem oda, és feljött rám kb 8-10 kiló fél év alatt. Amikor megláttak a barátnők a plusz súllyal, akkor nyilván megjegyzést is tettek erre. Elmeséltem a barátomnak, és megkérdeztem, hogy tényleg telt vagyok-e? Az volt a válasz, hogy hozzájuk képest elég telt vagyok, és hogy nagyon kikerekedtem, de jól áll. Hát kösz.. most ez azt jelenti, hogy nem tetszem így neki, és inkább a régi formámat látná szívesen?


2022. ápr. 27. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne szórakozz már. Ne legyél ez a rinyagép. Neki így tetszel, vigyázz magadra mert,ha szerelmes vagy könnyen hízol. Ő így szeret,hiába kerekedtél ki.

Én a helyedben nem másoknak,hanem magamnak próbálnék megfelelni.

Én már szakítottam ezért lánnyal mert az agyamra ment. 2nap alatt eldöntötte,hogy sovány. Mondom akkor szedj fel kicsit. Akkor nagyon gebe vagyok? Nem vagy gebe,csak ne nekem próbálj megfelelni. Én 100kilósan is szeretlek meg 55kilósan is.

Aztán szedett magára és jajj dagadt vagyok 60kg 175centihez...

Mondom nekem erre nincs szükségem.

Szóval,ha jót akarsz akkor magadnak felelj meg és ne más elvárásainak

2022. ápr. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%
senkit sem érdekel
2022. ápr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"hozzájuk képest elég telt vagyok (...), de jól áll" VS "nem tetszem neki?". Te ezen mit nem értesz? Tetszel neki így. De hát ha a barátnőidhez képest telt vagy, akkor ez van. Ez egy tény, mit vártál hogy hazudjon?
2022. ápr. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!