Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túl nagy kérés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl nagy kérés?

Figyelt kérdés
A párom többször kért engem, ne utazzak haza, hanem segitsek neki a vizsgájára való tanulásban és felkészülésben. Most nekem lenne egy fontos vizsgám, kértem töltse velem a jövő hétvégét és ne utazzon el. Mert az anyukájának jövő szombaton lesz a szülinapja és ne kérjek tőle ilyet; hogy ne menjen és köszöntse fel. Nekem viszont több mint 500 ezrem sok időm és munkám van ebben a dologban és nagyon sokat segíteni, hogy ha velem lenne előtte. Tényleg annyira nagy kérés ez?
2022. ápr. 27. 19:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%

Túl nagy kérés.

Neked kell felkészülni, nem neki. Nem ezen múlik a vizsgád. Ráadásul te tudsz tanulni mással is. Barátnő, csoporttárs. Ő nem tolhatja el a szülinapot a következő hétre.

2022. ápr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Azert ne koszontse fel az Anyjat, hogy melletted ucsorogjon? Rossz az idozites es tenyleg gaz ilyet ilyenkor kerni.
2022. ápr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Dehat en sem utaztam tobbszor haza, hogy neki segitsek. Forditva miert nem varhatom el?
2022. ápr. 27. 19:19
 4/22 anonim ***** válasza:
77%
Hazautazni bármikor lehet. Születésnap csak egyszer van egy évben.
2022. ápr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nem túl nagy kérés, ha valóban kivételesen fontos vizsga és hathatós segítségnek érzed a jelenlétét. Úgy meg főleg, hogy te is meghoztál hasonló áldozatot a kedvéért. Felnőttként az embernek a saját élete és párkapcsolata van az első helyen, anyucinak pedig megmondod, hogy rendkívüli helyzet van, ezért egy kicsit hamarabb/később köszöntenéd fel.
2022. ápr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
57%
Te is hagytál ki miatta családi szülinapot?
2022. ápr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%
Én megtenném neked.
2022. ápr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
43%

"anyucinak pedig megmondod, hogy rendkívüli helyzet van, ezért egy kicsit hamarabb/később köszöntenéd fel."

Mármint nem te kérdező, hanem a párod. Nem a felnőtt gyerek dolga a szülő lelkivilágát pátyolgatni, főleg nem úgy, mintha egy óvodás lenne. Normálisabb szülők megértőek szoktak lenni, aznap egy telefonhívás, a személyes köszöntés meg akkor van, amikor mindenkinek megfelelő.

2022. ápr. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
34%
Ha meg összejövetelre egyedül állítanék be, még ki is néznének a családtagok, hogy hogy volt pofám otthon egyedül hagyni a páromat. Komoly kapcsolatban osztozni szokás jóban-rosszban.
2022. ápr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Szülinapot nem hagytam ki miatta, de akkor mar regota nem tudtam hazautazni, es vegre lett volna lehetosegem, de miatta maradtam pedig tudtam, hogy utana megint ido mire tudok menni.
2022. ápr. 27. 19:29
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!