Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom, hogy nárcisztiku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy nárcisztikus a partnerem?

Figyelt kérdés

Engem az zavar, hogy sokszor az ő dolgaival foglalkozunk.

Pl mindene fáj a fizikai munkától, olyan mintha nem figyelne amikor mondok neki valamit, vagy válaszolok egy kérdésére. A barátaimat úgymond lekicsinyíti, mondván nem a barátaim,mert nézzem meg milyenek. Meséltem róluk, de neki nem szimpik. Ezzel szemben neki normális barátai vannak.Sokszor az van amit ő akar.



2022. ápr. 29. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Téged nem tisztel az biztos
2022. ápr. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mármint ő mondja, hogy nézzem meg a barátait mennyire normálisak. Tudom manapság mindenkire rásütik a nárcisztikus jelzőt, de úgyérzem valami miatt, hogy ez a kapcsolat csak róla, és a családjáról szól.
2022. ápr. 29. 17:34
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Sehonnan. Ha nem vagy pszichológus, akkor csak találgatni lehet.

Vannak akik rendelkeznek bizonyos nárcisztikus vonásokkal, de ettől még nem nárcisztikus személyiségzavaros emberek, csak neurotikusok, depressziósak vagy egyéb bajuk van és ezt feltűnő rinyálással élik meg.

Illetve vannak olyan nárcisztikus pszichopata személyiségzavaros manipulátorok ,akikről soha még csak nem is feltételeznéd ,hogy azok, mert eljátsszák a mintaembert miközben úgy rángatnak dróton, hogy fel sem tűnik neked és egy idő után önként veted alá magad az akaratuknak.

2022. ápr. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igem, és aztán rájön az illető, hogy tulajdonképpen nem a saját életét éli, hanem másét.
2022. ápr. 29. 17:38
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
"Engem az zavar" - Te választottad őt.
2022. ápr. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az elején nem látni, hogy milyen. Később derül ki.
2022. ápr. 29. 17:50
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
6: Egy darabig ne válaszd ki, ez a megoldás.
2022. ápr. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Aha. Köszi.
2022. ápr. 29. 18:31
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

Volt ilyen csajom, nem sokáig bírtam ezt az állandó nyavajgast, panaszkodast, az önzest meg a felesleges vitákat ha valami nem úgy történt ahogy nagysagos asszony elképzelte.


Szerintem addig engedd el a sztorit ameddig nem lesznek érzelmeid iránta mert meg fogja enni a lelkedet a dolog, elhúzod majd egy évig kifakadsz kirakod, megkönnyebbülsz, utána megy egy kicsit a sár dobálás és el vesztegettél az életedből majd 1 évet a semmire.


Szívesen

33/F

2022. ápr. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem. Itt veszekedések nincsenek. Értemjön meg, vesz nekem péksütit, csokit, aztán mondja, hogy nézzem meg ő gondol rám. Önzetlenül vegye, ez a lényeg.
2022. ápr. 30. 08:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!