Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme belekezdeni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme belekezdeni, ha 120 km köztünk a távolság?

Figyelt kérdés
Megismertem egy férfit, nagyon jól el tudunk beszélgetni. A probléma az, hogy 120 km választ el egymástól.
2022. máj. 2. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

attól függ, mit akarsz. Ha beszélgetni, akkor persze. Ha együtt járni, szeretkezni, akkor szervezést igényel. De autópályán ez egy óra távolság ;)


45/F

2022. máj. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok személyesen, és kiderül. A netes kommunikáció a legjobb jóindulat mellett is annyira torzít, hogy teljesen irreleváns.
2022. máj. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Hát nem biztos hogy erőltetném én azt
2022. máj. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs kilátás arra, hogy belátható időn belül közelebb kerültök egymáshoz (mármint fizikailag), akkor szerintem nincs értelme. De nyilván te tudod.
2022. máj. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sajnos a költözés nem opció egyikünknél sem.

Köszönöm a válaszokat, sajnos ebből nem lesz így semmi.

2022. máj. 2. 09:04
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Osztom a 4/4 válaszát.

Viszont mi nem dönthetjük el, hogy van értelme belekezdeni vagy nem. Ti tudjátok, hogy mennyire tudjátok megoldani a találkozókat. Ha ennek nincs akadálya akkor szerintem egy próbát megér. Veszíteni valótok nincs.

Volt párom és köztem 300km volt a távolság, megtudtuk oldani, majd össze költöztünk. Az, hogy végül külön mentünk az egy másik történet. Viszont egy percig nem bántam meg.

2022. máj. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk két évig volt 80 km távolság, de annyira szerelmesek voltunk, hogy minden akadály leküzdöttünk és összeköltöztünk. Ennek már négy éve és nagyon jól működik, a mai napig nagyon boldogok vagyunk. Sosem tudhatod előre, hogy működni fog-e vagy sem. Ha komoly érzelmek vannak, nincs az a helyzet, ami megállíthat titeket!
2022. máj. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!