Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal élet korban számít 7-8...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal élet korban számít 7-8 év kor külömbség?

Figyelt kérdés
A lány fiatalabb 20-at tölti nem sokára, én 27 vagyok.Egy időben ki nézett magának,mint komoly kapcsolat,természetesen úgy is álltam hozzá én is,de féltem is,hogy esetleg ő még változhat stb,még sincs készen. Viszonylag hosszabb időt voltunk együtt,nagyon szeretjük/szerettük egymást.Szülei is kedvelnek mai napig,rokonai stb.Ki akart lépni ebből a kapcsolatból.Hagytam is ahogy kérte békességben,viszont érezni rajta,hogy még sem tud el engedni,de szerintem nem is kötné le magát még,nemtudja mit tegyen.De úgy akart ki lépni,hogy azért tartsuk meg az alap kapcsolatot. Én nem is magam miatt aggódok itt inkább,hanem miatta,hogy ez jó-e neki. Össze jött egy két sráccal,de mintha azokkal meg nem jönne ki pedig korban jobban passzolnak hozzá,ezt ő maga mesélte el. Én is mondtam neki ismerkedek velem hasonló korabelivel,ez viszont annyira nem tetszik neki faggatózik meg nem is tudom miket mond,furcsa.Esetleg nemtudom valakinek valami hasonló szitu volt-e? Nemtudom tőlem mit vár el ebben a helyzetben...gondolom most van ebben a "lázadóbb" idő szakban
2022. máj. 2. 10:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%
Hagyd. Ha jól értem mostanában tölti a 20-at és veled ezelőtt volt együtt? Neki ez még tiniszerelem ő maga sem tudja még mit akar. Kalandozik ismerkedik de te nem várhatsz rá örökké hogy majd egyszer talán elkötelezi magát melletted. Ismerkedj ezt jól teszed de ezek után sajnos én nem biztos hogy tudnék ebbe a csajba bízni. Ki tudja mikor gondolja meg magát megint mert kalandozni támad kedve. Sajnos gyerek még hozzád.
2022. máj. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Igen mostanában fogja csak be tölteni. Első komolyabb,hosszabb kapcsolata voltam számára.Abszolút nem is haragszom rà ez miatt.

Ugyan ezen gondolkodtam már,hogy mi van ha megint kalandozna később. Okos lány sok mindenben,ebben ahogy írtad, még gyerek. Próbálom majd elmondani neki ezt. Mert sokszor meg nem ért engem,pedig csak egészséges távot tartok,tiszteletben tartom

2022. máj. 2. 10:57
 3/25 anonim ***** válasza:

A családunkban kettő ilyen is van, az egyik unokatesom. Ő 20 éves, a párja 28, de semmi komolyat nem tervez vele a csávó, lassan apa lehetne, unokatesom meg most érettségizik.

A másik a párom bátyja. Ő is 28, a barátnője 21.

Hat semmi bensőséges kapcsolat nincs köztük, közük nincs felfogásilag egymáshoz. Konkrétan a kapcsolat egyik tagja gyerek.

Én egyiknek sem jósolok hosszú jövőt.

2022. máj. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

3. Nekem is két ilyen van az ismerősi körömben. Az egyik a nagyszüleim voltak, akik akkor "jöttek össze", amikor papa 30, mama 20 éves volt, aztán csak volt egy 46 évig tartó házasságuk.


Másik a legjobb barátom szülei, ők 28 és 21 évesen jöttek össze, ők is együtt vannak már vagy 25 éve szeretetben.

2022. máj. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
48%
Régen más világ volt, akkor mindenki sokkal korábban nőtt fel, mert rá volt kényszerülve. Most valaki harminc évesen is ott tart, hogy otthon lakik, anya apa eltartja, neki meg semmi dolga.
2022. máj. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Én 20 éves voltam, a párom 26 mikor összejöttünk, azóta több mint 5 év eltelt, és boldogabbak vagyunk mint valaha. De nem volt könnyű, én akkor kezdtem az egyetemet, ő már dolgozott, én még nagyooon a helyemet kerestem, nem tudtam, hogy mit jelent igazán komoly kapcsolatban lenni, állandóan változtam, ő már,, beérett" addigra. Szóval voltak kemény időszakok, iszonyatosan nagy hullámvölgyek, igazából nem is tudom hogy tudtunk kitartani egymás mellett😀 de 3 éve már összecsiszolódtunk, megvan az összhang, és jobban szeretjük egymást mint valaha.
2022. máj. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Ja mi kb 6 hónap után össze is költöztünk, szóval rögtön a mélyvízbe
2022. máj. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom, hogy nincs ilyen, de sokszor van az, hogy az idősebb srác csak egy fiatalabb lányt keres, aki naiv, nem kell vele össze költözni és komolyan tervezni és nagyon sok fiatal lány be is kajalja ezt. Azok alapján irtam amit, mert a környezetemben ez van.
2022. máj. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Jaja persze, tökre okés, gyakran ez a helyzet amit írsz. Csak van amikor nem, én meg ezért írtam le
2022. máj. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
8# amikor össze jöttünk,én be vallom örültem,mert akkor legalább is olyan volt a hozzá állása. Idén tervezte is hogy hozzám költözik,aztán utána külön sajátba.De még amúgy konfliktus sem volt közöttünk általában mindketten higgadtan kezeltünk mindent.És ezért furcsa ,hogy nem tud el szakadni úgy ahogy ezt mondta. Még hozzá tette ne haragudjak ő rá,a személyes kis ruhái meg tárgyakat amiket kért,megkért vigyem el hozzá,most meg gondolta mert kifogást keres erre is,hogy most ezért azért nem jó. Bevallom őszintén,én azt érzem rajta,hogy nem akarja le zárni ezt a lelke mélyén,hogy hagyjunk mindent így,valami miatt kötődik,talán az emberi hozzá állásomért. Lehet ha 25 lenne másabb,mint most nemtudni,túl sokszor dicsér is,vagy mosolyog ha meg lát,vagy érdeklődik
2022. máj. 2. 15:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!