Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem válaszolt a levelemre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem válaszolt a levelemre, akkor ez így ciki helyzet?

Figyelt kérdés

Írtam vkinek aki tetszik egy emailt, ő elolvasta de nem válaszolt rá. Jóban vagyunk (szoktunk beszélgetni) de mégsem írt vissza. Annyit írtam, hogy: hogy van, milyen a sulija? Egy zenekarban gitározik, és van 1 barátnőm aki ismeri a zenekart, koncertjükre is szokott járni. Ha egyszer elmennék a koncertjükre, az gáz? (a sráccal már nem találkozom, mert vidékre költöztek a nyáron)

Ha találkoznék vele véletlenül, akkor hogyan kellene viselkednem? Vagy hagyjam a fenébe, ne keressem még "véletlenül" sem?


2010. szept. 16. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Mér lenne gáz? Simán elmehettek! Billie Joe Armstrong (tök mnid egy h ki ha nem tod) a koncertjükön ismerte meg a feleségét!


Am meg viselkedj úgy mint bármikor másokr!

2010. szept. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Te háromszor kiírtad a srác elutazása ELŐTT, hogy tanácstalan vagy, nem tudod eldönteni, elmondd-e neki, hogy vonzódsz hozzá, meg hogy az apja is kedvel téged, de a srác nem lép, stb. Megmondták százan, hogy legyen benned nőiesség, ne tárd szét magad, ha ő nem mozdul rád, mert pofára fogsz esni. Nem hallgattál rájuk, pofára estél-ne fokozd...

Légyszi kímélj meg a "nem én voltam" dumától

2010. szept. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tényleg nem én voltam :D

Nem is ismerem az apját. Na jó, láttam őt iwiwen :D de nem ismerem...Ha linkelnéd a kérdést megköszönném.

2010. szept. 16. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!