Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a gond? Néha van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond? Néha van úgy, hogy nem élvezem a seyet és sajnos orgazmusom nem szokott lenni.

Figyelt kérdés

Ettől függetlenül azért persze megkívánom a páromat :P és mondom csak néha fordul elő.

Van valaki esetleg hasonló helyzetben?

26/L


2010. szept. 17. 06:16
 1/8 A kérdező kommentje:
seyet helyett sexet :)
2010. szept. 17. 06:17
 2/8 anonim ***** válasza:
7%

öregszel

Itt az ideje, hogy a szex helyett új elfoglaltságokat keress magadnak.

A pelenkázás például éppen megfelelő lenne erre :)

2010. szept. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
lehet a párod nem elég jó az ágyban és ezért nem élvezed.
2010. szept. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez valószínüleg lelki probléma lehet.

Velem is volt már úgy hogy sok idegeskedés miatt nem is volt kedvem hozzá. Még nem kell gyorsan orvoshoz menned, várj egy kicsit és meg látod hogy ez állandósúl e vagy csak ideiglenes volt. Nálam is ha minden rendben van vagy, a felé hajlik az életem akkor semmi gond nincs.

28/F

2010. szept. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ujitani a szexben - NEM partnercsere, hanem a megszokott "ha este van, akkor szex"-et lecserelni. Mondjuk varatlan idoben, varatlan helyszineken, varatlan technikakkal, varatlan pozituraban. Es neha legyen olyan is, hogy atolelitek egymast, de megsincs szex, csak olyan egymashoz bujas. Persze, ehhez kell a partnered is, aki hajlando megerteni. Beszeltel vele errol? O tud a legtobbet segiteni - persze, ha kulturalt egyen, csak akkor kepes ra.
2010. szept. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem sem szokott orgazmusom lenni, pedig én is élvezem a szexet. :( (Legalább is hüvelyi)

Gondoltam arra, hogy talán frigid vagyok, de annak semmilyen orgazmusa sincs. :/

És nagyon, nagyon irigylem azokat a lányokat, akiknek van rendes orgazmusuk szex közben.

Talán soha nem fogom érezni milyen is lehet az.... :'(

2010. szept. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Frigid nem lehetek, mert(mivel még nem élünk együtt) így van úgy, hogy 1 hétig nem vagyunk együtt testlileg és kb 1 hét után iszonyatosan megkívánjuk egymást :)

Már előfordult teljesen váratlan helyzetben a sex és igaza van az egyik hozzászólónak, az iszonyatosan jó volt.

2010. szept. 17. 08:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is lelki probléma az oka. Sok a stressz az életedben. Nekem is volt ilyen. Ha pár napot mindentől távol tudsz eltölteni a pároddal, menni fog és jó lesz. Addig is próbálj többet kikapcsolódni.
2010. szept. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!