Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálja ezt anyósom? Eddig jóba voltunk de most megkergült sajnos.

Figyelt kérdés
Eddig jó volt a viszony de amióta magunkra főzök , mosok és takarítok nagyrészt azóta kifordult magából. Duzzog és kritizál folyamatosan. Vannak dolgok amik kezdenek az agyamra menni, a másik menye mondta nekem hogy soha semmit nem engedett neki megcsinálni, anyós szerint meg a lány lusta🙄ha felporszívózok, újraporszívóz , a kerti munkákat mundjuk én csinálom, hogy ne zavarjak bent úgymond. Nem tudja elviselni ha kitakaritom a párom szobáját vagy külön mosok magunkra,közölte hogy ne mossak a fiára mert ő jobban tudja hogy kell, pl ha lemosom az ablakot akkor rohan tiszta ablakot pucolni miközben a ház összes többi ablaka bezzeg nem zavarja porosan.. Anyukáméknál szoktam főzni magunkra és bedobozolni hogy néha kettesben is ehessünk. Amióta párommal önállósodtunk megutált engem, és folyamatosan kritizál..

2022. máj. 7. 12:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Úgy érzi hogy elveszed tőle azt, ami értékessé teszi őt. És ez kihozza belőle az abszolút legrosszabbat.


Gondolom büszke arra, hogy ő a nagy háziasszony, és ez a pozíció most veszélybe kerül. Legyél vele elnéző. K*rva irritáló lehet, de ha jobban belegondolsz, igazából végtelenül szomorú. Az a nő a saját nevelésének az áldozata.


Legközelebb próbáld meg azt, hogy megkérdezed mit segíts, vagy megkeres hogy mutasson meg valamit hogyan kell. Mondj olyanokat, hogy "Anyuka annyira tapasztalt, remélem és is leszek egyszer ilyen ügyes." Meg ilyeneket. Nem kell komolyan gondolnod, elég ha hitelesen mondod.



Különben meg ha annyira teljesen kezelhetetlen, akkor költözzetek el.

2022. máj. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Most ezt, hogy kell érteni? Ott laktok Vagy néha Vagy ott? Mi az, hogy a párod szobáját takarítod?
2022. máj. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A fürdőket és a kertet én tartom rendbe, arról tudom hogy utálja csinálni. Takarítani meg tulképp titokba próbálok, pl felsöpörni elmosogatni, ilyesmik. Párom szobáját mindig rendbe tartom, mégis ,,műtakarít” meg változtatgatja a bútorok helyét, átrendezi a cuccainkat a szekrényben, ilyesmik. Előtte magasan tett párom szobájára.
2022. máj. 7. 12:58
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"átrendezi a cuccainkat a szekrényben"


Ezt miért hagyjátok neki? Én nem hagynám!

2022. máj. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Figyelj, meg a regi rendszerben szocializalodott. A no erteket az adja mennyire nyalja ki a ferfiak segget es mennyi mindenrol mond le a gyerekeiert. A noket 35-40 felett mar szarba se nezi a tarsadalom, tagadja a noiesseget, egyetlen erenyekent a gondoskodast ( cseledseget) jelolik ki. Ha nem kezd tyukanyo mod viselkednu, akkor onzo ellenseges venasszony jelzot kap. Na ezert csinaljak. Es latom mar te is hoztad a peldat, a parod megtalalta benned a potanyucit aki foz ra, takarit, kiszolgal.
2022. máj. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

5.


A nagyobb gond, hogy a szerepet magukra jelölik ki, önként vállalják. Sokszor még akkor is, ha valaki ennek útját állná. Ismerek olyat, ahol a nő gyerekei leléptek volna, normál családban élni - erre anyuka eljátssza a haldoklást és marad minden a régiben. Neki ez így jó, sőt, élvezi. Innentől mit lehet tenni?

2022. máj. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
jézusom, és a kedves párod mit csinál? mi az, hogy takarítod a szobáját? ti most ott éltek, vagy látogatások alkalmával cselédeskedsz? ha meg ott laktok, akkor miért nem mondja meg anyuci pici fia a maminak, hogy majd TI, KETTEN, KÖZÖSEN megcsináljátok a saját szobátokat, a többit meg felosztjátok? zárcsere az ajtón, és nem tud rendeszkedni a szobában
2022. máj. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Amikor én dolgozom többet a párom is megcsinál mindent,csak neki szabad…
2022. máj. 7. 15:02
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

Jól értem, hogy úgy "önállósodtatok", ahogy írod, hogy ott laktok?

Mert attól én is hülyét kapnék, ha a fiam barátnője odacuccolt volna hozzám,mondván ő önállósodik, és tüntetőleg takarítaná a lakásomat.

Takarítsd a sajátodat, anyós házában azt csináld meg amire kérnek, és kérdezd is sűrűn, mit segíts. Vagy méginkább önállósodj, úgy igazából.

2022. máj. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Iagazd van utolsó, én is agyvérzést kapnék, de nem mindenki teheti meg, hogy rögtön elcuccol, az anyós belement ebbe, szóval le kellett volna fektetni a játékszabályokat. Mert az sem lett volna megoldás, hogy a,, gyerekek" nem csinálnak semmi, csak az anyuka takarít utánuk. Miért nem volt megbeszélve, hogy hogyan fog ez működni? De leginkább a saját fia miért nem beszél vele, az ő dolga lenne elsősorban. Üljetek le, beszéljétek meg, hogy mi a szitu, hogyan legyen ezután, ki mit csináljon, anyuka meg nem pakolásszon már a cuccaitok között... Agyrém milyen emberek vannak... Nem is értem, hogy a párod az első után miért nem tette helyre
2022. máj. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!