Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnak ebből tullenduln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnak ebből tullendulni ha csak én akarom?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt és az utóbbi hét állandó veszeledessel telt nem telt el nap hogy ne lett volna valami. Mindketten feszültek vagyunk de nem egymás miatt de viszont nap végén egymáson töltjük le. Ez tiszta ezt már at beszéltük.

Ugye 2 év... Száll fel a rozsaszin felhő.

Én nagyon szeretem őt állítólag ő is engem.

Mondtam neki hogy erzelmileg fel kell most toltebunk egymást hogy újra biztos lábakon álljunk, foglalkoznunk kell egymással, nem akarom elvesziteni.

Ez volt 2 napja. Ez a 3.nap. Ő kb. Semmit nem tesz nem figyelmesebb látom rajta hogy feszeng napkozben nem keres, pedig szokott, viszont látom hogy szexre kellenek, de azért na... Ez is rosszul esik, persze szerinte én látom rosszul a dolgot ő nagyon is teper. (kicsit sem)

Nem tudom mit tehetnek még. Ma is direkt az ő szája íze szerint lesz program és utána közös fozocskezes. Ha ma is látom rajta hogy éppen a minimumot teszi bele akkor megfogom tőle kérdezni hogy felesleges tepernem vagy mi legyen.


2022. máj. 8. 07:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Együtt éltek vagy külön?

Lehet hogy megrekedt a kapcsolatotok egy ponton, ahonnan szintet "kellene" lépni. Általában szintlépés az, ha akik eddig nem éltek együtt azok összeköltöznek, vagy eljegyzés/házasság lesz stb. Kinek éppen milyen fázisban van a kapcsolata. Ha sokáig egy helyben áll a kapcsolat, és mindkét fél elvan a meleg sz*rban, akkor előbb vagy utóbb szakítás lesz a vége, mert beleunnak.

Azon kell elgondolkodni, hogy mi a jövőképetek együtt, és ehhez képest hol tartotok. Mi az amin javítani lehetne? Hajlandó e mindkét fél még időt és energiát fektetni ebbe a kapcsolatba hogy az haladjon is előre és ne csak stagnáljon. Sokan belekényelmesednek a kapcsolatba, sok esetben megfigyelhető, férfiaknál a lényeg hogy legyen egy állandó szexpartnere, a nőknél meg hogy érzelmileg egy biztos kapcsolat álljon mögötte, közben meg már régen egyik fél sem elégedett azzal amit egymásnak nyújtani tudnak.

Ha nem sikerül érdemben javítani a kapcsolaton (kommunikációval, tettekkel), akkor jobb ha elengeditek egymást. De mindenhez két ember kell, ha csak az egyik akarja, az kevés.

2022. máj. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nyeregben van.minek fektessen beke bármibe?
2022. máj. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!