Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szeretet és szerelem mentes házasságban hülyeség bent maradni csak a gyerekek miatt, igaz?

Figyelt kérdés
Egy szeretet és szerelem mentes házasságban hülyeség bent maradni csak a gyerekek miatt, igaz? Egy mérgező kapcsolatban, légkörben.Egy ideje már nem szeretem, semmi intim dolgot nem szeretnék vele. Megundorodtam tőle,utálom.Csúnyán viselkedett velem, nem tudom neki bocsátani. Ő állítólag szeret bár amiket mondott nekem sok rosszat, nem vagyok biztos benne. Az anyja is azt mondta rá hogy idegbeteg. És tényleg az. 2 kicsi gyerek van. Erőltetett lenne az egész. Mivel én nem akarom az egészet. Elköltöztem pár napja. Tegnap kicsit odamentem hozzájuk. Hogy a gyerekekkel lehessek. De ez így csak erőltetett lenne. Így kevesebbet látom a gyerekeket a munkaidőm miatt.
2022. máj. 9. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az idegbetegség nem tüsszentéssel terjed, nyilván eddig is az volt. Miért kötöttél vele házasságot? Miért vállaltál vele két gyereket? Akárhogy is, idegbeteg emberrel nem szabad együtt maradni, és a gyerekeket sem szabad vele hagyni.
2022. máj. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
De miert hagytad ott a gyerekeket egy ilyen emberrel?
2022. máj. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igaz. De nem mindegy, hogy ki a következő és hogy viszonyul a gyerekemhez!
2022. máj. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Mint olyan gyerek, aki miatt együtt maradtak a szülők, határozottan ellenzem ezt a nézetet. NEM érdeke a gyereknek a mérgező szülői kapcsolat.

Viszont ha a szülő, akivel a gyerekek maradnak (és minthogy ott hagytad őket nála, ezért gondolom válás után is nála maradnának tartósabban) a saját anyja szerint is idegbeteg, akkor nem biztos, hogy a gyerek bármit is profitálna a válásból. Mert ha cserébe legalább nyugodt, kiegyensúlyozott, békés körben nőhetnének fel. De ha így az ellenpólus is elmegy, aki megteremtette a biztonságot, akkor szinte biztos, hogy rosszul járnak. És szülőként oké, hogy nem szűnsz meg különálló lényként létezni és igenis fontos szempont a te boldogságod is, de azért a gyerekeidért is felelősséggel tartozol.

2022. máj. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igaz. Viszont normális nő nem hagyja ott a saját gyerekeit egy bolondra. Tudom, biztos van 1000 kifogásod, hogy miért nem sikerült magaddal vinned őket.
2022. máj. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A szüleim azért nem tudnak meglenni egy légtérben szerintem, mert túl sokáig éltek úgy együtt hogy nem kellett volna. 28 év után váltak. Ha hamarabb válnak, hátha normálisan ki tudnának jönni egymással. A diplomaosztómon is az egyik a terem egyik végébe a másik a másikba.

Azt nem tudom, hogy ha egyszer esküvőm lesz azt hogy oldom meg..pedig intelligens, tanult emberek...

2022. máj. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!