Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a barátnőmet a fogyásra?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel együtt vagyunk kb 4 éve, kövér volt mindig is, most 95 kg körül lehet (167 cm). Nagyon tetszik az ágyban, szexi és vonzó is, de ez a túlsúly már nagyon egészségtelen. Igaz, jár rendszeresen edzeni, biciklizik, túrázik, szóval mozog, de nyilván mellé eszik is rendesen.

Mondtam neki, hogy nekem nagyon tetszik így is, de az egészsége érdekében olyan 20-30 kg-t le kéne dobnia és hogy én ebben szívesen segítek neki. Azóta nagyon megbántva érzi magát, azt mondja, az egészsége nem az én dolgom, ha meg nem tetszeik nekem, akkor ezt is momdhattam volna, nem kell hazudozni. Nyilván nem erről van szó, és igenis az én felelősségem is az egészsége, ha hosszútávon vele akarok maradni.

Ti hogyan bitkóztatok meg ezzel a helyzettrl, ha volt ilyen? Illetve, nekem sosem tetszettek nagyon a vékony nők, de ha sikerül, akkor a vágy azért még megmarad?



2022. máj. 11. 07:31
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
24%

95 kilóról azért olyan vékonyra nem fog lefogyni, hogy ne érezd a vágyat. Szerintem ahogy fogy, akkor mond meg neki, hogy na ez az alak tökéletes, ennél többet ne fogyjon. :)

N

2022. máj. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ha már ennyire besértődött ezen, nem lesz változás.
2022. máj. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem ha jól érzi magát 95 kg-val akkor miért kell cseszegetni. A túlsúly nem feltétlen egészségtelen
2022. máj. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
96%
Talán sokat nem is kellene fogynia. Már 10 kiló fogyás után is jobb lenne a helyzet. Megpróbálhatnátok közösen egészségesen enni. Pl. főzhetnétek együtt.
2022. máj. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:

Hát azért 80 kg még mindig nagyon kockázatos! Ha jól emlékszem, az ő magasságához olyan 60 kg-nak kell lennie maximum, nekem ez az alak már nem jön be. Valójában szívem szerint azt se bánnám, ha hízna a mostanihoz képest picit, de nyilván nem fogom ilyenre kérni, mert ez veszélyes így.

Az együttfőzés jó ötlet! Igaz, én magam szeretek jó nagyokat enni, de ha ettől egészségesebb lesz, akkor ez belefér még.

2022. máj. 11. 07:53
 6/51 anonim ***** válasza:
30%

5

Az ő magasságához 60 kiló nem a maximum. (De nem értek hozzá, mert én 180 cm-vel voltam 60 kg egész életemben, most 65 kg vagyok.)

2022. máj. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
12%

Kevesebbet jelett volna mondsni 20-30kg baromi sok a 95höz képest.

5-10kg kellene belöni első körben.


A te felelőséged dumát bevetetted? Bekéne.

2022. máj. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
A te felelősséged alatt mit értesz 7es?
2022. máj. 11. 08:00
 9/51 A kérdező kommentje:
6: én úgy emlékszem, a BMI szerint 60 vagy 65 kg a határ, de lehet, tévedek, én sem vagyok benne olyan jártas.
2022. máj. 11. 08:01
 10/51 anonim ***** válasza:
34%
Te nem vagy normális. Lépj már tovább és ne azon agyalj, hogy milyen egészséges vagy sem. Azt hiszed a vékonyak mind egészségesek?! Ha tetszik így, akkor szeresd, élvezd és hagyd békén. Nem neked kell eldönteni, hogy mikor-mennyit fogyjon! Egy bunk@ vagy...
2022. máj. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!